Brother HL-L2400DWE
ID: 1083127 Tuotekoodi: HLL2400DWERE1
Voidaan tilata 19 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 2 vuotta (Yritysten takuu 1 vuosi)
  • Natiiviresoluutio: 1200 x 1200 dpi
  • Suurin tulostuskoko: A4
  • Tulostusnopeus (yksivärinen): 30 lpp/min
  • Tyyppi: Monolaser
  • Patruunat: 1
Kaikki parametrit
Malli : HL-L2400DWE
Perustiedot
Suurin tulostuskoko A4
Tyyppi Monolaser
Toiminnallisuus
ADF (automaattinen asiakirjansyöttölaite) Ei mitään
Automaattinen Duplex-toiminto Onko
Faksi Ei mitään
Kopiokone Ei mitään
Vaihtoehto asettaa tulostettu asiakirja syöttölaitteeseen ja kopioida se.
Patruunat 1
Skanneri Ei mitään
Satamat ja laitteet
LAN-liitäntä Ei mitään
LPT-liitäntä Ei mitään
USB 2.0 -liitäntä Onko
Langattomat yhteydet
Bluetooth Ei mitään
WiFi Onko
USB-kaapeli
Yksityiskohtaisempi erittely
ARTIKEL1 - HL-L2400DWE LASER 30PPM
ARTIKEL2 - 64MB USB 1200DPI WLAN
Brand - Brother
BrandPartCode - HL-L2400DWE
Breite - 0
Category - Laser Printers
Category 1 - Drucker & Scanner
Category 2 - Drucker
Design - Built-in display - Yes
Design - Display - LCD
Design - Market positioning - Home & office
Design - Product colour - Black
EAN - 4977766831048
EANCode - 4977766831048
Features - Country of origin - Vietnam
Features - Number of print cartridges - 1
Features - Printing colours - Black
GRUPPE1 - Printer/Copier/Fax
GRUPPE2 - Laser Monochrome
GTIN - 4977766831048
GTIN - 4977766831055
HERSTELLER - BROTHER
Hoehe - 0
HSTNUMMER - HLL2400DWERE1
Input & output capacity - Total input capacity - 250 sheets
Input & output capacity - Total number of input trays - 1
Input & output capacity - Total output capacity - 150 sheets
Laenge - 0
Logistics data - Layers per pallet - 3 pc(s)
Logistics data - Master (outer) cases per pallet - 24 pc(s)
Logistics data - Pallet gross height - 17.1 cm
Logistics data - Pallet gross weight - 213.8 kg
Logistics data - Products per pallet - 24 pc(s)
LongSummaryDescription - Brother HL-L2400DWE. Print technology: Laser. Number of print cartridges: 1. Maximum resolution: 1200 x 1200 DPI. Maximum ISO A-series paper size: A4. Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): 30 ppm, Duplex printing. Display: LCD. Wi-Fi. Product colour: Black
Manufacturer - Brother
MPN - HLL2400DWERE1
Name - Brother HL-L2400DWE sw-Laser
Network - Ethernet LAN - No
Network - Wi-Fi - Yes
Network - Wi-Fi standards - 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Other features - Spare part retention - 5 year(s)
Packaging content - Cables included - AC
Packaging content - Cartridge(s) included - Yes
Packaging data - Package depth - 283 mm
Packaging data - Package height - 519 mm
Packaging data - Package weight - 8.16 kg
Packaging data - Package width - 438 mm
Paper handling - Custom media length - 127 - 355.6 mm
Paper handling - Custom media width - 76.2 - 215.9 mm
Paper handling - Envelopes sizes - C5, Com-10, DL, Monarch
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4, A5, A6
Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
Paper handling - JIS B-series sizes (B0...B9) - B5, B6
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Non-ISO print media sizes - Letter
Performance - Internal memory - 64 MB
Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 1
Ports & interfaces - USB port - Yes
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Power - AC input voltage - 220 - 240 V
Power - Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) - 0.34 kWh/week
Power - Power consumption (off) - 0.6 W
Power - Power consumption (printing) - 440 W
Printing - Colour - No
Printing - Duplex printing - Yes
Printing - Duplex printing mode - Auto
Printing - Maximum resolution - 1200 x 1200 DPI
Printing - Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) - 30 ppm
Printing - Print technology - Laser
Printing - Time to first page (black, normal) - 8.5 s
ProductName - HL-L2400DWE
ShortSummaryDescription - Brother HL-L2400DWE, Laser, 1200 x 1200 DPI, A4, 30 ppm, Duplex printing, Black
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 12
Storno - Y
Technical details - Master (outer) cases per pallet layer - 8 pc(s)
Technical details - Pallet type - 1200 x 1000 mm
Title - Brother HL-L2400DWE laser printer 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
URL - https://www.brother.com/
WarrantyInfo -
Weight - 8.5
Weight & dimensions - Depth - 519 mm
Weight & dimensions - Height - 438 mm
Weight & dimensions - Weight - 7.3 kg
Weight & dimensions - Width - 283 mm