Lc-power LC6850G-SI 3.1, 850W, 80PLUS Gold, ATX 3.1, PCIe 5.1
ID: 1181305 Tuotekoodi: LC6850G-SI 3.1
Voidaan tilata 18 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 2 vuotta (Yritysten takuu 1 vuosi)
Valmiina lähetettäväksi
Toimitusvaihtoehdot
  • Postin pakettiautomaatti
  • Tuottaja: LC-POWER
  • Teho: 850W
  • 80 PLUS -sertifiointi: 80 PLUS Gold
  • Puhaltimen koko: 135 mm
  • Modulaariset kaapelit: Fully-Modular
  • Prosessori-liitännäinen: 1 x 8-pin(4+4) EPS
  • PCI-E: 3 x 6+2pin
Kuvaus
Tarjoamme ostettavaksi LC-POWER virtalähteen, jonka teho on 850W ja joka on saanut 80 PLUS Gold energiatehokkuusluokituksen.
850W virtalähdeyksikkö, joka on suunniteltu korkean suorituskyvyn pelitietokoneelle tai työasemalle. Se pystyy virtalähdentämään huippuluokan prosessorin (mahdollisesti ylikellotettu), huipputason näytönohjaimen (esimerkiksi RTX 4070 Ti SUPER), useita kiintolevyjä (SSD/HDD) ja vesijäähdytyksen.
Tämä virtalähde on varustettu poikkeuksellisen suurella 135 mm tuulettimella. Suuremman terän koon ansiosta se tarjoaa paremman ilmavirran pienemmillä nopeuksilla ja hiljaisemman toiminnan verrattuna tavallisiin 120 mm tuulettimiin.
Virtalähteen väri on Melna. Se on varustettu litteillä kaapeleilla, joiden väri on Melna.
Perustiedot
Cybenetics Melutason sertifiointi : Ei ole
Cybeneticsin tehokkuuden sertifiointi : Ei ole
Virtalähteen tyyppi : ATX
Teho 850W
Virtalähteen kapasiteetti watteina. Suurempi kapasiteetti tarkoittaa tietokoneen toiminnan vakaampaa toimintaa. Nykyaikaisen keskiverto tietokoneen virtalähteen suositeltu kapasiteetti on vähintään 500 W. Jos käytät useita kiintolevyjä, tehokasta näytönohjainta ja prosessoria, on suositeltavaa ostaa virtalähde, jonka kapasiteetti on vähintään 600 W.
Kokonaisvirta (+12V) : 70.8A
Puhaltimen koko : 135 mm
Toiminnallisuus
Kaapelin väri : Musta
Valaistus : Ei mitään
Väri : Musta
Satamat ja laitteet
PCI-E 5.0/5.1 : 1 x 600W 12V-2X6 (5.1)
Emolevyn virta : 20+4-pin
PCI-E : 3 x 6+2pin
SATA-liittimet : 6
4pin Molex : 2
Tietokonekotelo
Yksityiskohtaisempi erittely
EAN - 4262443280722
Gross Weight Kg - 2,39
Manufacturer Code - LC6850G-SI V3.1
Manufacturer Name - LC-Power
Short description - Netzteil ATX 3.1 LC-Power 850W/135mm 80+ Gold zertifiziert Full Modular PCIe 5.1 Retail