Gorenje SVC252FMBK, Black
ID: 1083156 Tuotekoodi: SVC252FMBK
Takuu: 2 vuotta
Tärkeimmät tuoteparametrit Kaikki parametrit
  • Käyttöaika (min): 45
  • Maksimiteho (W): 172
  • Puhdistustyyppi: Kemiallinen pesu
  • Pölysäiliön tilavuus (l): 0.5
  • Väri: Musta
Samanlaisia tuotteita
Tämä tuote Gorenje SVC252FMBK, Black
Gorenje SVC180FW 18V, White
Gorenje SVC216FGD szary
Gorenje SVC216FMLW szary
Lafe PowerGlide, Black
Näytä vastaavat tiedot. Piilota samanlaiset tiedot.
Imuteho (Pa) N/A N/A N/A N/A 22000
Käyttöaika (min) 45 50 60 45 35
Latausaika (h) 5 6 4 - 6 6 5
Maksimiteho (W) 172 N/A N/A 135 200
Malli SVC252FMBK SVC180FW SVC21 SVC21 PowerGlide 200W
Melutaso (dB) 78 72 78 78 75
Paino (kg) 2.60 3.10 2.50 2.50 2.80
Pölysäiliön tilavuus (l) 0.5 0.6 0.5 0.5 0.5
Puhdistus höyryllä Ei Ei Ei Ei Ei
Puhdistustyyppi Kemiallinen pesu Kemiallinen pesu Kemiallinen pesu Kemiallinen pesu Kemiallinen pesu
Putken pituus (m) Akku Akku N/A N/A Akku
Putkityyppi Ei määritelty Ei määritelty Taitettava Ei määritelty Ei määritelty
Ruokinnan tyyppi Paristo Paristo Paristo Paristo Paristo
Tehon säätö Onko Onko Onko Onko Onko
Väri Musta Valkoinen Harmaa Musta Musta Valkoinen Harmaa Musta
Kaikki parametrit
Imuteho (Pa) : N/A
Käyttöaika (min) : 45
Latausaika (h) : 5
Maksimiteho (W) : 172
Malli : SVC252FMBK
Melutaso (dB) : 78
Paino (kg) : 2.60
Puhdistus höyryllä : Ei
Putken pituus (m) : Akku
Putkityyppi : Ei määritelty
Pölynimurin tyyppi : Säiliön kanssa
Pölysäiliön tilavuus (l) : 0.5
Ruokinnan tyyppi : Paristo
Suutintyypit : Aukoissa, Turboharja
Tehon säätö : Onko
Väri : Musta
Yksityiskohtaisempi erittely
Brand - Gorenje
BrandPartCode - SVC252FMBK
Category - Stick Vacuums & Electric Brooms
Code - SVC252FMBK
Design - Dust capacity - 0.5 L
Design - Dust container type - Bagless
Design - Housing material - Plastic
Design - Integrated brush - Yes
Design - Product colour - Black
Design - Product type - Stick vacuum
Design - Tube material - Aluminium
Design - Wall mountable - Yes
Design > Cordless - Yes
Design > Type - Handstick and Handheld
EAN - 3838782394010
Ergonomics - LED indicators - Charging
Ergonomics > Recharge indicator - Yes
Features - Wheels material - Rubber
Features > Colour of product - Black
Features > Device type - Cordless operating
Features > Producer product family - Vacuum cleaner Handstick 2in1
Features > Producer product name - SVC252FMBK
GTIN - 3838782394010
LongDesc -
LongProductName - Gorenje SVC252FMBK Stick Vacuum
LongSummaryDescription - Gorenje SVC252FMBK. Product type: Stick vacuum, Dust container type: Bagless, Product colour: Black. Wheels material: Rubber. Cleaning type: Dry, Vacuum air filtering: HEPA, Dirt separating method: Filtering. LED indicators: Charging. Power source: Battery, Maximum input power: 35 W, Battery voltage: 25.2 V
Name - Gorenje | Vacuum cleaner Handstick 2in1 | SVC252FMBK | Cordless operating | Handstick and Handheld | 35 W | 25.2 V | Operating time (max) 45 min | Black | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
Other features - Removable handheld vacuum - Yes
Other features > Dimensions (WxDxH) - 250x187x1225 mm
Package features > Classification of battery - CL126:NE:2016-12-09
Package features > Composition of battery - CL127:KT:2016-12-09
Package features > Embeeded battery - Yes
Package features > Gross depth (mm) - 375 mm
Package features > Gross depth master carton - 390 mm
Package features > Gross height (mm) - 665 mm
Package features > Gross height master carton - 680 mm
Package features > Gross width (mm) - 140 mm
Package features > Gross width master carton - 295 mm
Package features > Net weight master carton - 7.6 kg
Package features > Packing quantity - 2 pc(s)
Package features > Palette Qty - 30 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 1100.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.10 kg
Package features > Tare weight master carton - 1.33 kg
Package features > TI weight (kg) - 0.15 kg
Package features > Type of battery - Accumulator
Package features > Volume (m3) - 0.0349125 m³
Package features > WEE classification - CL109:5:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Packaging data - Package depth - 140 mm
Packaging data - Package height - 670 mm
Packaging data - Package weight - 3.7 kg
Packaging data - Package width - 375 mm
Packaging data - Quantity per pack - 1 pc(s)
Performance - Built-in LED lighting - Yes
Performance - Cleaning type - Dry
Performance - Dirt separating method - Filtering
Performance - Maximum airflow - 1020 l/min
Performance - Noise level - 78 dB
Performance - Vacuum air filtering - HEPA
Performance > HEPA filtration system - Yes
Performance > Noise level (max) - 78 dB
Performance > Operating time (max) - 45 min
Performance > Rechargeable - Yes
Performance > Suction power - 35 W
Performance > Washing function - No
Performance > Wet suction - No
Power - Battery voltage - 25.2 V
Power - Charging indicator - Yes
Power - Charging time - 5 h
Power - Maximum input power - 35 W
Power - Power source - Battery
Power - Runtime - 60 min
Power > Battery type - Lithium
Power > Charging time - 5 h
Power > Motor rated power - 172 W
Power > Power - 35 W
Power > Voltage - 25.2 V
ProductName - SVC252FMBK
Technical details > Battery warranty - 12 month(s)
Technical details > Brush type - Turbo brush with motor
Technical details > Gross weight - 3.8 kg
Technical details > Net weight - 2.7 kg
Technical details > Producer - Gorenje
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Title - Gorenje SVC252FMBK stick vacuum/electric broom Battery Dry HEPA Bagless 0.5 L 35 W Black
URL -
Warranty - 24
WarrantyInfo -
Weight & dimensions - Depth - 187 mm
Weight & dimensions - Height - 1225 mm
Weight & dimensions - Weight - 2.6 kg
Weight & dimensions - Width - 250 mm