Gorenje SMK150SW, White
ID: 1171154 Tuotekoodi: SMK150SW
Varastossa 36 yksiköt
Takuu: 2 vuotta
Valmiina lähetettäväksi
tiistaina, 19.05.2026
Toimitusvaihtoehdot
  • Postin pakettiautomaatti
  • Jauda (W): 150
  • Kahvin tilavuus (g): 45
  • Väri: Valkoinen
Kaikki parametrit
Jauda (W) : 150
Kahvin tilavuus (g) : 45
Pulssitoiminto : Ei ole
Säädettävät hionta-asteet : Ei ole
Väri : Valkoinen
Yksityiskohtaisempi erittely
Code - SMK150SW
Design > Non-slip feet - Yes
Design > On/off switch - Yes
EAN - 3838782687136
Features > Colour of product - White
Features > Material - Plastic/Metal
Material > Stainless steel blades - Yes
Name - Gorenje | Coffee Grinder | SMK150SW | 150 W | Coffee beans capacity 45 g | Lid safety switch | White
Other features > Power - 150 W
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 110.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 190.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 107.00 mm