Gorenje SMK150SW, White
ID: 1171154 Product code: SMK150SW
In stock 36 units
Warranty: 2 years
Ready for dispatch
on Thuesday, 19.05.2026
Delivery options
  • Posti parcel machine
Main product parameters All parameters
  • Coffee capacity (g): 45
  • Color: White
  • Jauda (W): 150
All parameters
Adjustable grinding grades : There isn't
Coffee capacity (g) : 45
Color : White
Jauda (W) : 150
Pulse function : There isn't
More detailed specification
Code - SMK150SW
Design > Non-slip feet - Yes
Design > On/off switch - Yes
EAN - 3838782687136
Features > Colour of product - White
Features > Material - Plastic/Metal
Material > Stainless steel blades - Yes
Name - Gorenje | Coffee Grinder | SMK150SW | 150 W | Coffee beans capacity 45 g | Lid safety switch | White
Other features > Power - 150 W
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 110.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 190.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 107.00 mm