Gorenje ESCM15DBK, Black/Stainless steel
ID: 1291596 Tuotekoodi: 744796
Voidaan tilata 4 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 2 vuotta
  • Jauda (W): 1100
  • Kahvityyppi: Jauhettu
  • Maksimipaine (bar): 15
  • Sisäänrakennettu kahvimylly: Ei
  • Vesisäiliön tilavuus (l): 1.5
  • Väri: Musta
  • Väri: Ruostumaton teräs
Kaikki parametrit
Automaattinen kastelujärjestelmä : Onko
Höyryrumpu : Onko
Jauda (W) : 1100
Jäteastia : Onko
Kahvityyppi : Jauhettu
Kaksi kuppia : Onko
Maitosäiliö : Ei ole
Maksimipaine (bar) : 15
Manometri : Ei
Näyttö : Onko
Säädöt: Kahvin intensiteetti : Onko
Vesisäiliön tilavuus (l) : 1.5
Väri : Musta, Ruostumaton teräs
Yksityiskohtaisempi erittely
Cooking functions & programs - Espresso making - Yes
Cooking functions & programs - Making two coffees at the same time - Yes
Cooking functions & programs - Milk frothing function - Yes
Cooking functions & programs - Personalised coffee function - Yes
dimensionalWeight - 6449
Ergonomics - Built-in display - Yes
Ergonomics - Colour display - Yes
Ergonomics - Control type - Touch
Ergonomics - Housing material - Metal
Ergonomics - Housing material - Plastic
Ergonomics - Housing material - Stainless steel
Ergonomics - Product colour - Black
Ergonomics - Product colour - Stainless steel
Performance - Appliance placement - Countertop
Performance - Coffee maker type - Cob coffee maker
Performance - Maximum operating pressure - 15 bar
Performance - Product type - Coffee maker
Performance - Type of coffee - Ground coffee
Performance - Water tank capacity - 1.5 L
Power - AC input frequency - 50 Hz
Power - Connected load - 1100 W
producerCode - 744796
productName - Gorenje ESCM15CD 15 bar coffee machine
productSize - Normal
sizeX - 324
sizeY - 358
sizeZ - 278
warrantyLength - 24
warrantyType - F
weight - 4700
Weight & dimensions - Depth - 272 mm
Weight & dimensions - Height - 300 mm
Weight & dimensions - Weight - 3.6 kg
Weight & dimensions - Width - 274 mm