Corsair Vengeance RGB Black, DDR5, 32GB, 6200MHz, CL36, Kit of 2
ID: 884362 Tuotekoodi: CMH32GX5M2B6200C36
Takuu: 2 vuotta (Yritysten takuu 1 vuosi)
Tärkeimmät tuoteparametrit Kaikki parametrit
  • Kapasiteetti: 32 GB
  • Enimmäistaajuus: 6200 MHz
  • Tyyppi: DDR5
  • CL: CL 36
  • KIT: 2 moduulin setti
Samanlaisia tuotteita
Tämä tuote Corsair Vengeance RGB Black, DDR5, 32GB, 6200MHz, CL36, Kit of 2
Corsair Vengeance RGB Black, DDR5, 32GB, 6400MT/s, CL36, Kit of 2
Corsair Vengeance RGB Black (EXPO + XMP), DDR5, 32GB, 6000MT/s, CL36, Kit of 2
Corsair Vengeance RGB Black, DDR5, 32GB, 6400MT/s, CL32, Kit of 2
Corsair Vengeance RGB Black, DDR5, 32GB, 6000MT/s, CL30, Kit of 2
Näytä vastaavat tiedot. Piilota samanlaiset tiedot.
Perustiedot
Kapasiteetti 32 GB 32 GB 32 GB 32 GB 32 GB
Enimmäistaajuus 6200 MHz 6400 MHz 6000 MHz 6400 MHz 6000 MHz
Tyyppi DDR5 DDR5 DDR5 DDR5 DDR5
CL CL 36 CL 36 CL 36 CL 32 CL 30
KIT 2 moduulin setti 2 moduulin setti 2 moduulin setti 2 moduulin setti 2 moduulin setti
Toiminnallisuus
Muistiprofiili Intel XMP Intel XMP AMD EXPO Intel XMP Intel XMP AMD EXPO Intel XMP
Valaistus RGB RGB RGB RGB RGB
Viileämpi väri Musta Musta Musta Musta Musta
Kuvaus
Tämä Corsair DDR5 RAM-muisti, jossa on 32 GB kapasiteetti, saavuttaa 6200 MHz maksimikellotaajuuden ja sen viiveaika on CL 36.
Tämän RAM-muistin on toimittava CL 36 dataviiveellä.
JEDEC-standardi määrittelee DDR5-muistien nopeudeksi enintään 4800 MHz. Jos haluat nostaa muistin nopeuden valmistajan ilmoittamaan 6200 MHz, varmista, että emolevylläsi on ylikellotusmahdollisuus.