Samsung UE85U7022FKXXH, 85"
ID: 1237781 Tuotekoodi: UE85U7022FKXXH
Varastossa 14 yksiköt
Takuu: 2 vuotta (Yritysten takuu 1 vuosi)
Valmiina lähetettäväksi
tiistaina, 19.05.2026
  • Energiatehokkuusluokka: G
  • Näytön koko: 85" (215 cm)
  • Näytön resoluutio: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
  • SMART TV: Onko
  • Teknologia: LED
  • Väri: Musta
  • USB: 1
  • Äänen teho: 10W x 2
  • WiFi: Sisäinen
Kaikki parametrit
Energiatehokkuusluokka : G
HDR : Onko
Kaareva näyttö : Ei
Kuva kuvassa : Ei
Näytön koko : 85" (215 cm)
Näytön päivitysnopeus : 60 Hz
Paino (ilman jalustaa) : 28.7 kg
Paino (jalustan kanssa) : 29.2 kg
SMART TV : Onko
Taustavalo (Ambilight) : Ei
Teknologia : LED
VESA-seinäkiinnike : 400x300 mm
Väri : Musta
Satamat ja laitteet
Digitaalinen vastaanotin : DVB-T/T2/C
HDMI-paikat : 3
LAN (RJ-45) : Onko
USB : 1
Äänen teho : 10W x 2
Langattomat yhteydet
WiFi : Sisäinen
Samsung UE85U7022FKXXH, 85"