Huawei Pura 80 Ultra, 16GB/512GB, Prestige Gold
ID: 1281175 Tuotekoodi: LamarrU-L29EK
Voidaan tilata 11 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 2 vuotta
Valmiina lähetettäväksi
Toimitusvaihtoehdot
  • Postin pakettiautomaatti
  • Näytön koko: LTPO OLED
  • Näytön koko: 6.8"
  • Näytön resoluutio: 1276 x 2848
  • Päivitysnopeus: 120Hz
  • Bult-in-muisti: 512GB
  • Dual Sim: Onko
  • Sisäinen käyttöjärjestelmä: EMUI 15
  • Pääkameran tarkkuus (laajakulma): 50 MPix
  • Akku: 5170 mAh
Näytön ominaisuudet
Näytön koko LTPO OLED
Käyttämätön
Näytön koko 6.8"
Näytön koko on kiinteä läpimitta ja se ilmoitetaan tuumina (1" = 2,54 cm). Tämän lisäksi tärkeä parametri on näytön resoluutio.
Näytön resoluutio 1276 x 2848
Näytön suojaus Kunlun Glass 2
Päivitysnopeus : 120Hz
Perustiedot
Bult-in-muisti 512GB
Käyttämätön
Dual Sim Onko
Malli : Huawei Pura 80 Ultra
Paino : 233g
Väri : Kulta
Prosessorin parametrit
CPU-ytimet 8 (Octa Core)
Prosessori (piirisarja) : Kirin 9020
Satunnaiskäyttömuisti (RAM)
RAM-muisti 16GB
Käyttöjärjestelmä
Satamat ja laitteet
3,5 mm:n ääniliitäntä Ei mitään
Tällä hetkellä 3,5 mm:n kuulokeliitäntä on suosituin ääniliitäntä. Sen avulla voit liittää puhelimen lähes mihin tahansa kuulokkeisiin, vahvistimeen tai ulkoisiin kaiuttimiin.
Muistikorttipaikka Ei mitään
SIM-koko Nano-SIM
USB-portti Type-C
Langattomat yhteydet
4G-verkko Kyllä
5G-verkko : Ei mitään
Bluetooth 5.2
FM-radio Ei mitään
GPS Onko
NFC Onko
WiFi Wi-Fi 7 (802.11be)
Kameran ominaisuudet
Etukamera 13 MPix
Kameran salama Kyllä
Kameroiden lukumäärä : 4
Makrokamera : Ei ole
Telekamera : 50 MPix (periscope)
Ultra-laajakulmakamera : 40 MPix
Videokuvauksen resoluutio 4K (3840 x 2160)
Akku
Akku 5170 mAh
Irrotettava akku Ei mitään
Yksityiskohtaisempi erittely
Aparat: Aparat fotograficzny z przodu - 13 Mpix
Aparat: Aparat fotograficzny z tyłu - 50 Mpix
Aparat: Czwarty aparat fotograficzny z tyłu - 12.5 Mpix
Aparat: Drugi aparat z tyłu - 50 Mpix
Aparat: Lampa błyskowa - LED
Aparat: Slow Motion - tak
Aparat: Trzeci aparat fotograficzny z tyłu - 40 Mpix
Aparat: Zoom cyfrowy - 100 x
Aparat: Zoom optyczny - 4 x
Bateria: Maksymalna moc ładowania - 100 W
Bateria: Minimalna moc ładowania - 10 W
Bateria: Pojemność akumulatora - 5170 mAh
Bateria: Trwałość baterii - 1000 cykli
Bateria: Zastosowany akumulator - litowo-polimerowy
Category - Root/Phones | Smartwatche/Phone and Smartphones
Dane techniczne: Gwarancja - 2 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: Pamięć Flash - 512 GB
Dane techniczne: Producent - Huawei
Dane techniczne: Rodzaj obudowy - jednobryłowa
Dane techniczne: Rodzaj produktu - smartfon
Dane techniczne: Seria - Huawei Pura
Dane techniczne: Stan - nowy
Dane techniczne: System operacyjny - Android 15 (Emui 15 HMS)
Eans - 6942103165368
Efektywność energetyczna: Klasa energetyczna - C
Efektywność energetyczna: Możliwość naprawy - C
Efektywność energetyczna: Odporność na upadki - D
Efektywność energetyczna: Pyłoszczelność i wodoszczelność - IP68
Komunikacja: Komunikacja - Bluetooth 5.2
Komunikacja: Komunikacja - NFC (Near Field Communication)
Komunikacja: Komunikacja - Wi-Fi
Komunikacja: Transmisja danych - 4G LTE
Komunikacja: Złącza - USB (Typ C)
Multimedia: Nagrywanie filmów - 4K
Name - Huawei Pura 80 Ultra 16/512GB Złoty
Pamięć: Pamięć RAM - 16 GB
Pozostałe cechy: Dual SIM - tak
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - barometr
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - czujnik grawitacyjny
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - czujnik Halla
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - czujnik podczerwieni
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - czujnik zbliżeniowy
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - czujnik światła
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - czytnik linii papilarnych
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - GPS
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - GPS + Beidou
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - GPS + GLONASS
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - GPS QZSS
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - GPS z AGPS
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - technologia szybkiego ładowania
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - żyroskop
Pozostałe cechy: Model - Huawei Pura 80 Ultra
Pozostałe cechy: Rodzaj Dual SIM - 2 x SIM + eSIM
Procesor: Częstotliwość taktowania - 2500 MHz (1 x 2.5 GHz + 3 x 2.15 GHz + 4 x 1.6 GHz)
Procesor: Liczba rdzeni - 8
Procesor: Model procesora - HiSilicon Kirin 9020
Producent: Nazwa producenta / importera - Huawei
Huawei Polska sp. z o.o.
Domaniewska 39A
02-672 Warszawa
Producer - Huawei
ProducerCode - LamarrU-L29EK
ShortDescription -
System operacyjny: Platforma - Android
Wygląd: Kolor - złoty
Wygląd: Waga - 233.5 g
Wygląd: Wymiary - 163 x 76.1 x 8.3 mm
Wyposażenie: Akcesoria w zestawie - igła SIM
Wyposażenie: Akcesoria w zestawie - kabel USB
Wyposażenie: Zestaw słuchawkowy w zestawie - brak
Wyposażenie: Ładowarka w zestawie - brak
Wyświetlacz: Częstotliwość odświeżania - 120 Hz