Huawei Pura 80 Ultra, 16GB/512GB, Prestige Gold
ID: 1281175 Product code: LamarrU-L29EK
Can be ordered 11 units Availability: 14 days after order approval
Warranty: 2 years
Ready for dispatch
Delivery options
  • Posti parcel machine
Main product parameters All parameters
  • Refresh rate: 120Hz
  • Screen resolution: 1276 x 2848
  • Screen size: LTPO OLED
  • Screen size: 6.8"
  • Bult-in memory: 512GB
  • Dual Sim: Is
  • Onboard OS: EMUI 15
  • Main camera resolution (wide-angle): 50 MPix
  • Battery: 5170 mAh
Display characteristics
Refresh rate : 120Hz
Screen protection Kunlun Glass 2
Screen resolution 1276 x 2848
Screen size LTPO OLED
Unused
Screen size 6.8"
Screen size is fixed diagonally and recorded in inches (1 "= 2.54cm). Besides this an important parameter is the screen resolution.
Basic information
Bult-in memory 512GB
Unused
Color : Gold
Dual Sim Is
Model : Huawei Pura 80 Ultra
Weight : 233g
Processor parameters
CPU cores 8 (Octa Core)
Processor (Chipset) : Kirin 9020
Random-access memory (RAM)
RAM Memory 16GB
Operating system
Onboard OS EMUI 15
Ports and equipment
3.5mm audio jack None
Currently the 3.5mm headphone jack is the most popular audio connection. It provides the ability to connect the phone with almost any headphones, amplifier or external speakers.
Memory card slot None
SIM size Nano-SIM
USB port Type-C
Wireless connections
4G network Yes
5G tīkls : None
Bluetooth 5.2
FM Radio None
GPS Is
NFC Is
WiFi Wi-Fi 7 (802.11be)
Camera properties
Camera Flash Yes
Front facing camera 13 MPix
Macro camera : There isn't
Number of cameras : 4
Telephoto camera : 50 MPix (periscope)
Ultra wide-angle camera : 40 MPix
Video capture resolution 4K (3840 x 2160)
Battery
Battery 5170 mAh
Removable battery None
More detailed specification
Aparat: Aparat fotograficzny z przodu - 13 Mpix
Aparat: Aparat fotograficzny z tyłu - 50 Mpix
Aparat: Czwarty aparat fotograficzny z tyłu - 12.5 Mpix
Aparat: Drugi aparat z tyłu - 50 Mpix
Aparat: Lampa błyskowa - LED
Aparat: Slow Motion - tak
Aparat: Trzeci aparat fotograficzny z tyłu - 40 Mpix
Aparat: Zoom cyfrowy - 100 x
Aparat: Zoom optyczny - 4 x
Bateria: Maksymalna moc ładowania - 100 W
Bateria: Minimalna moc ładowania - 10 W
Bateria: Pojemność akumulatora - 5170 mAh
Bateria: Trwałość baterii - 1000 cykli
Bateria: Zastosowany akumulator - litowo-polimerowy
Category - Root/Phones | Smartwatche/Phone and Smartphones
Dane techniczne: Gwarancja - 2 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: Pamięć Flash - 512 GB
Dane techniczne: Producent - Huawei
Dane techniczne: Rodzaj obudowy - jednobryłowa
Dane techniczne: Rodzaj produktu - smartfon
Dane techniczne: Seria - Huawei Pura
Dane techniczne: Stan - nowy
Dane techniczne: System operacyjny - Android 15 (Emui 15 HMS)
Eans - 6942103165368
Efektywność energetyczna: Klasa energetyczna - C
Efektywność energetyczna: Możliwość naprawy - C
Efektywność energetyczna: Odporność na upadki - D
Efektywność energetyczna: Pyłoszczelność i wodoszczelność - IP68
Komunikacja: Komunikacja - Bluetooth 5.2
Komunikacja: Komunikacja - NFC (Near Field Communication)
Komunikacja: Komunikacja - Wi-Fi
Komunikacja: Transmisja danych - 4G LTE
Komunikacja: Złącza - USB (Typ C)
Multimedia: Nagrywanie filmów - 4K
Name - Huawei Pura 80 Ultra 16/512GB Złoty
Pamięć: Pamięć RAM - 16 GB
Pozostałe cechy: Dual SIM - tak
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - barometr
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - czujnik grawitacyjny
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - czujnik Halla
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - czujnik podczerwieni
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - czujnik zbliżeniowy
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - czujnik światła
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - czytnik linii papilarnych
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - GPS
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - GPS + Beidou
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - GPS + GLONASS
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - GPS QZSS
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - GPS z AGPS
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - technologia szybkiego ładowania
Pozostałe cechy: Czujniki i komponenty - żyroskop
Pozostałe cechy: Model - Huawei Pura 80 Ultra
Pozostałe cechy: Rodzaj Dual SIM - 2 x SIM + eSIM
Procesor: Częstotliwość taktowania - 2500 MHz (1 x 2.5 GHz + 3 x 2.15 GHz + 4 x 1.6 GHz)
Procesor: Liczba rdzeni - 8
Procesor: Model procesora - HiSilicon Kirin 9020
Producent: Nazwa producenta / importera - Huawei
Huawei Polska sp. z o.o.
Domaniewska 39A
02-672 Warszawa
Producer - Huawei
ProducerCode - LamarrU-L29EK
ShortDescription -
System operacyjny: Platforma - Android
Wygląd: Kolor - złoty
Wygląd: Waga - 233.5 g
Wygląd: Wymiary - 163 x 76.1 x 8.3 mm
Wyposażenie: Akcesoria w zestawie - igła SIM
Wyposażenie: Akcesoria w zestawie - kabel USB
Wyposażenie: Zestaw słuchawkowy w zestawie - brak
Wyposażenie: Ładowarka w zestawie - brak
Wyświetlacz: Częstotliwość odświeżania - 120 Hz