TB Print Ink Brother LC1000 Magenta TBB-LC1000MA
ID: 574863 Tuotekoodi: TBB-LC1000MA
Voidaan tilata 30 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 2 vuotta (Yritysten takuu 1 vuosi)
Valmiina lähetettäväksi
Toimitusvaihtoehdot
  • Postin pakettiautomaatti
  • Väri: Magenta
Kaikki parametrit
Väri : Magenta
Yksityiskohtaisempi erittely
Capacity (5% coverage) - 1635 pages A4
Cartridge type - Ink
Chip - No
Color - Magenta
Compatible with - Brother
Designation - CE+WEEE
dimension depth - 40 mm
dimension height - 100 mm
dimension weight - 70 g
dimension width - 135 mm