TB Print Ink Brother LC1000 Magenta TBB-LC1000MA
ID: 574863 Product code: TBB-LC1000MA
Can be ordered 30 units Availability: 14 days after order approval
Warranty: 2 years (Warranty for business entities 1 year)
Ready for dispatch
Delivery options
  • Posti parcel machine
Main product parameters All parameters
  • Color: Magenta
All parameters
Color : Magenta
More detailed specification
Capacity (5% coverage) - 1635 pages A4
Cartridge type - Ink
Chip - No
Compatible with - Brother
Designation - CE+WEEE
dimension depth - 40 mm
dimension height - 100 mm
dimension weight - 70 g
dimension width - 135 mm