Eaton 5E1200UF, 1200VA 660W
ID: 980311 Tuotekoodi: 5E1200UF
Voidaan tilata 16 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 2 vuotta (Yritysten takuu 1 vuosi)
Valmiina lähetettäväksi
Toimitusvaihtoehdot
  • Postin pakettiautomaatti
  • Akun kapasiteetti (VA): 1200
  • Lähtöteho (W): 660
Kuvaus
Tämä UPS Eaton 5E1200UF, 1200VA 660W, jonka teho on 660 W ja akkukapasiteetti 1200 VA, on suunniteltu suurta kuormitusta varten. Se tarjoaa vakaa virtalähde useille laitteille samanaikaisesti ja pidentää itsenäisen toiminnan aikaa.
Takuu
Eaton tarjoaa 2 vuoden takuun tälle mallille kaikissa sertifioiduissa huoltokeskuksissa.
Näytön ominaisuudet
Näyttö : Ei ole
Perustiedot
Akun kapasiteetti (VA) 1200
Akun tyyppi : Ei määritelty
Latausaika (tuntia) : Ei määritelty
Lähtöteho (W) : 660
Satamat ja laitteet
Pesien lukumäärä (yhteensä) : 4
Pistorasian tyyppi : Schuko
Pistorasioiden määrä (akkuvarmennus) : 4
RJ-45 : 0
USB : 0
Yksityiskohtaisempi erittely
Accessories included -
Active power - 660 W
Apparent power - 1200 VA
Backup time (100% load) - 6 min
Battery capacity - 7 Ah
Category - Root/Accessories | Exploitation/Power supply/UPSs and power strips/UPSs
Chassis type - Tower
Color - Black
Designation - CE+WEEE
dimension depth - 250 mm
dimension height - 310 mm
Dimensions - 288 x 148 x 100 mm
dimension weight - 10000 g
dimension width - 470 mm
ean - 3553340704307
Eans - 3553340704307
Environment requirements - Operating temperature from 0 to 40°C
Filters / protection - Voltage drop
guarantee - 24
guarantee_type - external
Hold-up time (maks) - 10 ms
I/O connectors - 1 x USB (Type B)
Input power ports - Wtyczka sieciowa
Name - Eaton 5E 1200 USB FR G2
name - UPS 5E 1200 USB FR G2 5E1200UF
No. of batteries - 2
Number of phases input - 1 (230V)
Output power ports - 4 x C/E type
producer - Eaton
Producer - Eaton
ProducerCode - 5E1200UF
ShortDescription -
Software - Eaton UPS Companion
Special functions -
UPS Architecture - line-interactive
vendpn - 5E1200UF
Voltage - 12 V
Weight - 8.5 kg
Eaton 5E1200UF, 1200VA 660W