Gembird EG-UPSO-6000, 6000VA 6000W
ID: 896796 Tuotekoodi: EG-UPSO-6000
Voidaan tilata 1 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 2 vuotta
  • Akun kapasiteetti (VA): 6000
  • Lähtöteho (W): 6000
Kuvaus
Tämä UPS Gembird EG-UPSO-6000, 6000VA 6000W, jonka ulostuloteho on 6000 W ja akkukapasiteetti 6000 VA, sopii palvelinkaappeihin ja teollisuuslaitteisiin. Se tukee keskeytymätöntä virransyöttöä monimutkaisissa käyttöolosuhteissa.
Takuu
Gembird tarjoaa 2 vuoden takuun tälle mallille kaikissa sertifioiduissa huoltokeskuksissa.
*Ostaessasi laitteen oikeushenkilölle, valmistajan takuu on 1 vuosi.
Näytön ominaisuudet
Näyttö : Onko
Perustiedot
Akun kapasiteetti (VA) 6000
Akun tyyppi : Lead acid
Latausaika (tuntia) : 8
Lähtöteho (W) : 6000
Satamat ja laitteet
Pesien lukumäärä (yhteensä) : 6
Pistorasian tyyppi : IEC320
Pistorasioiden määrä (akkuvarmennus) : 6
RJ-45 : 0
USB : 0
Yksityiskohtaisempi erittely
Accessories included -
Active power - 6000 W
Apparent power - 6 kVA
Battery capacity - 7 Ah
Charging time - 8 s
Chassis type - Tower
Color - Black
Designation - CE+WEEE
dimension depth - 305 mm
dimension height - 80 mm
Dimensions - 310 x 685 x 941 mm
dimension weight - 61000 g
dimension width - 640 mm
ean - 8716309124843
Environment requirements - 0°C~40°C, at 20~90%RH humidity without condensation
Filters / protection - Circuit
Filters / protection - Overcharging
Filters / protection - Overdischarge
Filters / protection - Overload
guarantee - 24
guarantee_type - normal
Hold-up time (maks) - 0 ms
I/O connectors - 1 x mini USB (Type B)
I/O connectors - 1 x RS-232 (COM)
Input power ports - 1F + N + PE
name - UPS 6000VA On-Line 6xC1 3 USB
No. of batteries - 16
Number of phases input - 1 (230V)
Other features -
Output power ports - 6 x IEC-C13
producer - Gembird
Software -
Special functions -
The shape of the output voltage - Full sine wave
UPS Architecture - on-line
vendpn - EG-UPSO-6000
Voltage - 12 V
Weight - 53 kg