Eaton 9PX3000IRT3U, 3000VA 3000W, IEC 3U
ID: 135550 Tuotekoodi: 9PX3000IRT3U
Varastossa 1 yksiköt
Takuu: 2 vuotta (Yritysten takuu 1 vuosi)
Valmiina lähetettäväksi
huomenna, 15.05.2026
  • Akun kapasiteetti (VA): 3000
  • Lähtöteho (W): 3000
Kuvaus
Tämä UPS Eaton 9PX3000IRT3U, 3000VA 3000W, IEC 3U on suunniteltu palvelimia ja IT-infrastruktuuria varten, ja sillä on 3000 W lähtöteho sekä 3000 VA akkukapasiteetti. Se tarjoaa korkean kuormitusvastuksen ja riittävän varmuuskopioinnin ajan järjestelmän vakauden takaamiseksi.
Takuu
Eaton tarjoaa 2 vuoden takuun tälle mallille kaikissa sertifioiduissa huoltokeskuksissa.
*Ostaessasi laitteen oikeushenkilölle, valmistajan takuu on 1 vuosi.
Näytön ominaisuudet
Näyttö : Onko
Perustiedot
Akun kapasiteetti (VA) 3000
Akun tyyppi : Lead acid
Latausaika (tuntia) : Ei määritelty
Lähtöteho (W) : 3000
Satamat ja laitteet
Pesien lukumäärä (yhteensä) : 10
Pistorasian tyyppi : IEC320
Pistorasioiden määrä (akkuvarmennus) : 10
RJ-45 : 0
USB : 0
Yksityiskohtaisempi erittely
Accessories included -
Active power - 3000 W
Apparent power - 3000 VA
ARTIKEL1 - EATON 9PX 3000I RT3U
ARTIKEL2 - IN
Breite - 0.59
Chassis type - Rack
Connectors - 1 x USB (Typ B)
Connectors - RS-232 (COM)
Description -
Designation - CE+WEEE
dimension depth - 570 mm
dimension height - 280 mm
Dimensions - 130 x 440 x 485 mm
dimension weight - 34700 g
dimension width - 770 mm
ean - 743172081391
EANCode - 0743172081391
Environment requirements -
Gewicht - 35.08
GRUPPE1 - Power Protection
GRUPPE2 - UPS (Uninterruptable Power Supply)
guarantee - 24
guarantee_type - normal
HERSTELLER - EATON
Hoehe - 0.29
HSTNUMMER - 9PX3000IRT3U
Input power ports - IEC-C20
Laenge - 0.78
name - UPS 9PX3000IRT3U 3000W/VA RT3U
Number of phases input - 1 (230V)
Other features -
Output power ports - 2 x IEC-C19
Output power ports - 8 x IEC-C13
producer - Eaton
Rack dimensions - 3U
Software -
Special functions -
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 2
Storno - Y
UPS Architecture - on-line double conversion
vendpn - 9PX3000IRT3U
Video -