Crucial LPCAMM2, LPDDR5X, 32GB, 7500MT/s, Single stick
ID: 1263348
Tuotekoodi: CT32G75C2LP5X
Tavaroita ei ole tällä hetkellä saatavilla
Takuu: 2 vuotta
(Yritysten takuu 1 vuosi)
Tärkeimmät tuoteparametrit Kaikki parametrit
- CL: N/A
- Enimmäistaajuus: 7500 MHz
- Kapasiteetti: 32 GB
- KIT: Yksittäinen moduuli
- Tyyppi: LPDDR5X
Samanlaisia tuotteita
| Näytä vastaavat tiedot. Piilota samanlaiset tiedot. |
| Enimmäistaajuus | 7500 MHz | 6400 MHz | 5600 MHz | 5600 MHz | 5600 MHz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kaikki parametrit
CL
N/A
Enimmäistaajuus
7500 MHz