Logitech RALLY BOARD 65-GRAPHITE-PLUGE
ID: 1226865 Tuotekoodi: 960-001698
Varastossa 2 yksiköt
Takuu: 2 vuotta (Yritysten takuu 1 vuosi)
Yksityiskohtaisempi erittely
ARTIKEL1 - RALLY BOARD 65-GRAPHITE-PLUGE
ARTIKEL2 - WWI-9006 - KO/EU/INDO
Audio Line-Out - 1 (3,5 mm miniatūrligzda)
Augstums (mm) - 989 milimetrs
Category 1 - Audio & Video
Category 2 - Konferenzsysteme
Data Link Protocol Supports - 10 Gbps
Diagonal Viewing Angle - 115.7grāds
Digitālā tālummaiņa - 4 X
Display - Color 65" (3840x2160) LCDDisplay Features:
  • Fingerprint-resistant Oleophobic Coating
  • Anti-Glare
  • UHD
    EAN - 5099206131224
    EANCode - 5099206131224
    EAN kods - 5099206131224
    Gabali iepakojumā - 1
    Garantija Produkti atgriežami - Jā
    Garantijas apstiprināšanas kritēriji - Sērijas numurs
    Garantijas termiņš (mēnesis) - 24 mēnesis(-i)
    Garums (mm) - 76 milimetrs
    Gewicht - 63
    GRUPPE1 - Network
    GRUPPE2 - Videoconferencing
    HDMI - 2 (HDMI (A tips))
    HERSTELLER - LOGITECH
    Horizontālais skata leņķis - 103.3grāds
    HSTNUMMER - 960-001698
    Ieejas spriegums - AC 100-240 volts
    Iekļauti aksesuāri - Ātrā lietošanas pamācība Montāžas komplekts
    Iekļauts kabelis - Strāvas kabelis
    Iepakojuma augstums (mm) - 116 milimetrs
    Iepakojuma garums (mm) - 167 milimetrs
    Iepakojuma platums (mm) - 22 milimetrs
    Iepakojuma svars Brutto (kg) - 63 kilograms
    Iepakojuma svars Netto (kg) - 46 kilograms
    Iepakojuma tips - Mazumtirdzniecība
    Iepakojums kastē - 1
    Izejas jauda - 8 Vats
    Kastes svars Brutto (kg) - 63 kilograms
    Kopējie harmoniskie kropļojumi - 2 procenti
    LAN - 1 (RJ-45)
    Maksimālais darba mitrums - 95 procenti
    Maksimālais kadru uzņemšanas ātrums - 30 kadri sekundē
    Maksimālā darba vides temperatūra - 35 Celsija grāds
    Maksimālā izšķirtspēja - 2560x1440
    Maksimālā nedarbojošās apkārtējās vides temperatūra - 60 Celsija grāds
    Manufacturer - Logitech
    Mazumtirdzniecības iepakojuma neto svars Plastmasa - 0.1 kilograms
    Mazumtirdzniecības iepakojums Neto svars Kartona kārba - 0.4 kilograms
    Mikrofona formas faktors - Iebūvēts
    Mikrofona frekvenču diapazons - 90Hz - 16kHz