Mars Gaming MPB650SI, 650W, 80PLUS Bronze
ID: 1188934 Tuotekoodi: TACMARS-MPB650SI
Takuu: 2 vuotta
Tärkeimmät tuoteparametrit Kaikki parametrit
  • Tuottaja: Mars Gaming
  • Teho: 650W
  • 80 PLUS -sertifiointi: 80 PLUS Bronze
  • Puhaltimen koko: 120 mm
  • Modulaariset kaapelit: Ei mitään
  • Prosessori-liitännäinen: 1 x 8-pin(4+4) EPS
  • PCI-E: 2 X 6+2pin
Samanlaisia tuotteita
Tämä tuote Mars Gaming MPB650SI, 650W, 80PLUS Bronze