AeroCool Spectro 12 FRGB Molex
ID: 820036 Tuotekoodi: AEROPGS-SPECTRO-FRGB
Voidaan tilata 10 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 2 vuotta
Valmiina lähetettäväksi
Toimitusvaihtoehdot
  • Postin pakettiautomaatti
  • Tuottaja: Aerocool
  • Kierrokset (MIN), rpm: 1000
  • Koko, mm: 120
  • LED-taustavalon väri: RGB
  • Lähtöliitäntä: Molex
  • RPM (MAX), rpm: 1000
  • Yksiköt pakkauksessa: 1
  • Äänitaso (MAX), dB(A): 19.6
Kaikki parametrit
Tuottaja : Aerocool
Valaistustyyppi : Staattinen RGB
Perustiedot
Ilmavirran suunta : Vakio
Koko, mm : 120
LED-taustavalon väri : RGB
Lähtöliitäntä : Molex
RPM (MAX), rpm : 1000
Yksiköt pakkauksessa : 1
Äänitaso (MAX), dB(A) : 19.6
Yksityiskohtaisempi erittely
Brand - Aerocool
BrandPartCode - SPECTRO12
category - Aircooling|Fans|By Size|120mm PC Fans
Category - Computer Cooling Systems
code - ACF3-NA10217.11
Design - Illumination colour - Blue, Green, Red
Design - Illumination colour - Multi
Design - Illumination LED - Yes
Design - Number of fans - 1 fan(s)
Design - Product colour - Black
Design - Product colour - Black, Translucent
dimensionalWeight - 157
ean - 4710562755558
GTIN - 4710562755558
LongProductName - 12 cm FRGB PC fan, 1000 rpm, 19.6 dBA, 3.6 W, 120 x 120 x 25mm
LongSummaryDescription - Aerocool SPECTRO12 PC Fan 12cm RGB Molex Molex Silent Antivibration Black. Type: Fan, Fan diameter: 12 cm, Rotational speed (max): 1000 RPM, Maximum air pressure: 1.31 mmH2O, Bearing type: Hydraulic. Width: 120 mm, Depth: 120 mm, Height: 25 mm. Product colour: Black, Translucent
name - Aerocool Spectro 12 FRGB LED Lüfter - 120mm
Performance - Bearing type - Hydraulic
Performance - Bearing type - Sleeve bearing
Performance - Compatible processor series - Not supported
Performance - Fan diameter - 12 cm
Performance - Maximum airflow - 35.8 cfm
Performance - Maximum air pressure - 1.31 mmH2O
Performance - Mean time between failures (MTBF) - 60000 h
Performance - Noise level (high speed) - 19.6 dB
Performance - Quantity per pack - 1 pc(s)
Performance - Rotational speed (max) - 1000 RPM
Performance - Suitable for - Computer case
Performance - Suitable location - Computer case
Performance - Type - Fan
Power - Power consumption (typical) - 3.6 W
Power - Rated current - 0.3 A
Power - Rated current - 0.30 A
Power - Rated voltage - 12 V
Power - Starting voltage - 6 V
producerCode - AEROPGS-SPECTRO-FRGB
productName - Fan Aerocool PGS Spectro 12 FRGB (120MM)
ProductName - SPECTRO12 PC Fan 12cm RGB Molex Molex Silent Antivibration Black
productSize - Normal
sizeX - 36
sizeY - 126
sizeZ - 174
Title - Aerocool SPECTRO12 PC Fan 12cm RGB Molex Molex Silent Antivibration Black
URL - https://aerocool.io/product/spectro-12-frgb/
WarrantyInfo -
warrantyLength - 24
warrantyType - G
weight - 156
Weight & dimensions - Depth - 120 mm
Weight & dimensions - Fan dimensions (W x D x H) - 120 x 120 x 25 mm
Weight & dimensions - Height - 25 mm
Weight & dimensions - Width - 120 mm