Noctua NF-A12x15 PWM chromax.black.swap
ID: 476883 Tuotekoodi: NF-A12x15 PWM CH.BK.S
Voidaan tilata 12 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 3 vuotta
Valmiina lähetettäväksi
Toimitusvaihtoehdot
  • Postin pakettiautomaatti
  • Tuottaja: Noctua
  • Kierrokset (MIN), rpm: 450
  • Koko, mm: 120
  • LED-taustavalon väri: Ei mitään
  • Lähtöliitäntä: 4-pin (PWM)
  • RPM (MAX), rpm: 1850
  • Yksiköt pakkauksessa: 1
  • Äänitaso (MAX), dB(A): 23.9
Kaikki parametrit
Tuottaja : Noctua
Valaistustyyppi : Ilman valaistusta
Perustiedot
Ilmavirran suunta : Vakio
Koko, mm : 120
Lähtöliitäntä : 4-pin (PWM)
RPM (MAX), rpm : 1850
Yksiköt pakkauksessa : 1
Äänitaso (MAX), dB(A) : 23.9
Yksityiskohtaisempi erittely
category - Aircooling|Fans|PWM Fans
Category - Root/Electronics/PC parts/Cooling/Casing fans
Category 1 - Gehäuse
Category 2 - Gehäuselüfter
Category_1 - Computer Cases and Cooling
Category_2 - Fans
code - NF-A12X15 PWM CH.BK.S
Design - Fan connector - 4-pin
Design - Material - Plastic
Design - Number of fan blades - 7
Design - Number of fans - 1 fan(s)
Design - Product colour - Black
dimensionalWeight - 278
ean - 9010018100464
EAN - 9010018100464
Eans - 9010018100464
EAN_code - 9010018100464
Manufacturer - Noctua
Manufacturer - NOCTUA
Manufacturer_code - NF-A12x25 PWM ch.bk.s
MPN - NF-A12X15 PWM CH.BK.S
Name - 120mm Noctua NF-A12x15 PWM chromax.black.swap Lüffter
Name - Noctua NF-A12x15 PWM Chromax.black.swap
Name - Noctua NF-A12x15 PWM chromax.black.swap, case fan (black)
name - Noctua NF-A12x15 PWM chromax.black.swap Lüfter - 120mm
Packaging content - Number of screws - 4
Packaging content - Package type - Box
Packaging content - Screws included - Yes
Performance - Airflow - 94.2 m³/h
Performance - Bearing type - Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO)
Performance - Fan diameter - 12 cm
Performance - Maximum air pressure - 1.53 mmH2O
Performance - Mean time between failures (MTBF) - 150000 h
Performance - Noise level (high speed) - 23.9 dB
Performance - Number of speeds - 2
Performance - Pulse-width modulation (PWM) support - Yes
Performance - Rotational speed (max) - 1850 RPM
Performance - Rotational speed (min) - 450 RPM
Performance - Suitable for - Computer case
Performance - Type - Fan
Power - Power consumption (typical) - 1.56 W
Power - Rated current - 0.13 A
Power - Rated voltage - 12 V
Producer - Noctua
producerCode - NF-A12X15 PWM CH.BK.
productName - Noctua NF-A12X15 PWM CH.BK.S computer cooling component Computer case Fan 12 cm Black
productSize - Normal
ShortDescription - Wentylator|120|PWM|12V|
sizeX - 215
sizeY - 185
sizeZ - 35
warrantyLength - 72
warrantyType - F
Weight - 0,28
Weight - 0.26
weight - 270
Weight & dimensions - Depth - 120 mm
Weight & dimensions - Height - 15 mm
Weight & dimensions - Width - 120 mm