Noctua NF-F12 PWM
ID: 158969 Tuotekoodi: NF-F12-PWM
Voidaan tilata 11 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 3 vuotta
Valmiina lähetettäväksi
Toimitusvaihtoehdot
  • Postin pakettiautomaatti
  • Tuottaja: Noctua
  • Kierrokset (MIN), rpm: 300
  • Koko, mm: 120
  • LED-taustavalon väri: Ei mitään
  • Lähtöliitäntä: 4-pin (PWM)
  • RPM (MAX), rpm: 1500
  • Yksiköt pakkauksessa: 1
  • Äänitaso (MAX), dB(A): 22.4
Kaikki parametrit
Tuottaja : Noctua
Valaistustyyppi : Ilman valaistusta
Perustiedot
Ilmavirran suunta : Vakio
Koko, mm : 120
Lähtöliitäntä : 4-pin (PWM)
RPM (MAX), rpm : 1500
Yksiköt pakkauksessa : 1
Äänitaso (MAX), dB(A) : 22.4
Yksityiskohtaisempi erittely
category - Aircooling|Fans|PWM Fans
Category - Root/Electronics/PC parts/Cooling/Casing fans
Category 1 - Gehäuse
Category 2 - Gehäuselüfter
Category_1 - Computer Cases and Cooling
Category_2 - Fans
code - NF-F12-PWM
Design - Product colour - Beige
Design - Product colour - Bronze
dimensionalWeight - 225
ean - 4716123314660
EAN - 4716123314660
Eans - 4716123314660
EAN_code - 4716123314660
Logistics data - Harmonized System (HS) code - 84733080
Manufacturer - Noctua
Manufacturer - NOCTUA
Manufacturer_code - NF-F12 PWM
MPN - NF-F12PWM
Name - 120mm NOCTUA NF-F12 PWM
Name - Noctua NF-F12 PWM
Name - Noctua NF-F12 PWM - 120mm
name - Noctua NF-F12-PWM Lüfter - 120mm
Performance - Airflow - 93.4 m³/h
Performance - Fan diameter - 12 cm
Performance - Maximum air pressure - 2.61 mmH2O
Performance - Mean time between failures (MTBF) - 150000 h
Performance - Minimum air pressure - 1.83 mmH2O
Performance - Noise level (high speed) - 22.4 dB
Performance - Noise level (low speed) - 18.6 dB
Performance - Quantity per pack - 1 pc(s)
Performance - Rotational speed (max) - 1500 RPM
Performance - Rotational speed (min) - 300 RPM
Performance - Suitable location - Computer case
Performance - Type - Fan
Power - Hub current - 0.05 A
Power - Power consumption (typical) - 0.6 W
Power - Rated voltage - 12 V
Producer - Noctua
ProducerCode - NF-F12
producerCode - NF-F12 PWM
productName - Noctua NOC-NF-F12-PWM Computer case Fan 12 cm Beige, Brown 1 pc(s)
productSize - Normal
ShortDescription - Wentylator|120|PWM|12V|
sizeX - 35
sizeY - 215
sizeZ - 150
warrantyLength - 72
warrantyType - F
Weight - 0,32
Weight - 0.31
weight - 310
Weight & dimensions - Depth - 25 mm
Weight & dimensions - Height - 120 mm
Weight & dimensions - Width - 120 mm