Dahua MONITOR LCD 65"/DHI-LM65-F400
ID: 1295405 Tuotekoodi: DHI-LM65-F400
Varastossa 26 yksiköt
Takuu: 3 vuotta
Valmiina lähetettäväksi
perjantaina, 15.05.2026
  • Kosketusnäyttö: Ei mitään
  • Näytön lävistäjä, tuumaa: 65
  • Näytön resoluutio: 3840 x 2160
Kaikki parametrit
Kirkkaus, cd/m2 : 350
Kontrastisuhde : 1200:1
Kosketusnäyttö : Ei mitään
Malli : DHI-LM65-F400
Näytön lävistäjä, tuumaa : 65
RJ-45-portit : Ei ole
Vesa-liite : 300 x 300
Yksityiskohtaisempi erittely
AC input frequency Power - 50 - 60 Hz
AC input voltage Power - 100 - 240 V
Audio - Built-in speaker(s) - Yes
Audio - RMS rated power - 7 W
Audio input Other features - Y
Backlight type Other features - LED
Brand - Dahua Technology
BrandPartCode - DHI-LM65-F400
Built-in speaker(s) Audio - Yes
Cables included Packaging content - AC
Category - Signage Displays
Category Code - LCD
Contrast ratio (typical) Display - 1200:1
Depth (without stand) Other features - 68.7 mm
Depth (with stand) Weight & dimensions - 283.4 mm
Design - Panel mounting interface - 300 x 300 mm
Design - Product colour - Black
Design - Screen shape - Flat
Design - VESA mounting - Yes
Display - Contrast ratio (typical) - 1200:1
Display - Display diagonal - 165.1 cm (65")
Display - Display number of colours - 1.07 billion colours
Display - Display resolution - 3840 x 2160 pixels
Display - HD type - 4K Ultra HD
Display - Native aspect ratio - 16:10
Display - Response time - 8 ms
Display - Touchscreen - No
Display - Viewing angle, horizontal - 178°
Display - Viewing angle, vertical - 178°
Display diagonal Display - 165.1 cm (65")
Display number of colours Display - 1.07 billion colours
Display resolution Display - 3840 x 2160 pixels
Energy consumption (SDR) per 1000 hours Power - 130 kWh
Energy efficiency class (SDR) Power - G
Energy efficiency class Energy Efficiency - F
Energy efficiency scale Power - A to G
EPREL Registration Number Energy Efficiency - 750572
EPREL Version Number Energy Efficiency - 3
GTIN - 6923172500298
HDMI ports quantity Ports & interfaces - 3
HDMI version Ports & interfaces - 1.4/2.0
HD type Display - 4K Ultra HD
Height (without stand) Other features - 838.4 mm
Height (with stand) Weight & dimensions - 883.4 mm
Input current Other features - 2.5 A
LongDesc -
LongProductName - 65", 3840×2160, LED, 60Hz, HDMI ×3, USB ×1, 1236.0×715×68.3mm, 11.7 KG
LongSummaryDescription - Dahua Technology DHI-LM65-F400. Display diagonal: 165.1 cm (65"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD. Product colour: Black
Maximum refresh rate Other features - 60 Hz
Model - DHI-LM43-F400
Model name - LM43-F400
Native aspect ratio Display - 16:10
Operating relative humidity (H-H) Operational conditions - 10 - 80%
Operating temperature (T-T) Operational conditions - 0 - 40 °C
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 0 - 40 °C
Other features - Audio input - Y
Other features - Backlight type - LED
Other features - Depth (without stand) - 68.7 mm
Other features - Height (without stand) - 838.4 mm
Other features - Input current - 2.5 A
Other features - Maximum refresh rate - 60 Hz
Other features - Weight (without stand) - 18.6 kg
Package depth Packaging data - 174 mm
Package height Packaging data - 995 mm
Package weight Packaging data - 24.4 kg
Package width Packaging data - 1600 mm
Packaging content - Cables included - AC
Packaging content - Remote control included - Yes
Packaging content - Stand included - Yes
Packaging data - Package depth - 174 mm
Packaging data - Package height - 995 mm
Packaging data - Package weight - 24.4 kg
Packaging data - Package width - 1600 mm
Panel mounting interface Design - 300 x 300 mm
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI version - 1.4/2.0
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Energy consumption (SDR) per 1000 hours - 130 kWh
Power - Energy efficiency class (SDR) - G
Power - Energy efficiency scale - A to G
Power - Power consumption (standby) - 0.5 W
Power - Power consumption (typical) - 190 W
Power consumption (standby) Power - 0.5 W
Power consumption (typical) Power - 190 W
Product colour Design - Black
ProductName - DHI-LM65-F400
Remote control included Packaging content - Yes
Response time Display - 8 ms
RMS rated power Audio - 7 W
Screen shape Design - Flat
ShortSummaryDescription - Dahua Technology DHI-LM65-F400, 165.1 cm (65"), 3840 x 2160 pixels
Stand included Packaging content - Yes
Summary - Dahua Technology DHI-LM65-F400. Display diagonal: 165.1 cm (65"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD. Product colour: Black
Title - Dahua Technology DHI-LM65-F400 Signage Display 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Black
Touchscreen Display - No
Unit Box Height - 0.99
Unit Box Length - 1.595
Unit Box Width - 0.172
Unit Calculated Volume - 0.2715966 cubm
Unit Calculated Weight - 24.75 kg
VESA mounting Design - Yes
Viewing angle, horizontal Display - 178°
Viewing angle, vertical Display - 178°
Warranty - 36 months
WarrantyInfo - -
Weight & dimensions - Depth (with stand) - 283.4 mm
Weight & dimensions - Height (with stand) - 883.4 mm
Weight & dimensions - Width (with stand) - 1446.2 mm
Weight (without stand) Other features - 18.6 kg
Width (with stand) Weight & dimensions - 1446.2 mm