Samsung VG-SCFA43BWBXC Ramka 43" Ciemne Drewno (2021/2022)
ID: 1104190 Tuotekoodi: VG-SCFA43BWBXC
Voidaan tilata 17 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 2 vuotta (Yritysten takuu 1 vuosi)
Yksityiskohtaisempi erittely
Brand - Samsung
BrandCode - SAMSUNG
BrandPartCode - VG-SCFA43BWBXC
Category - TV Accessories
EAN - 8806092119208
Features - Brand compatibility - Samsung
Features - Compatibility - The Frame LS03A (2021) 43''
The Frame LS03B (2022-23) 43''
Features - Display diagonal - 109.2 cm (43")
Features - Material - Plastic
Features - Product colour - Brown
Features - Product type - Frame
General parameters - manufacturer - Samsung
GrossWeight - 0.7000
Group - TV > TV ACCESSORIES > TV ACCESSORIES
GTIN - 8806092119208
Height - 1.0650
Length - 0.0900
LongProductName - Customisable Modern Brown Bezel for The Frame 43" TV
LongSummaryDescription - Samsung VG-SCFA43BWBXC. Product type: Frame, Product colour: Brown, Material: Plastic. Width: 972.7 mm, Height: 563.2 mm, Depth: 24.6 mm. Package width: 1058 mm, Package depth: 1058 mm, Package height: 94 mm
MediumDescription EN - Customizable frame
The right frame for your room.
MediumDescription ET - Kohandatav raam
Vali täiuslik raam oma ruumi jaoks
MediumDescription LV - Pielāgojams rāmis
Radi savu īpašo dizainu, kas izcels mājokļa iekārtojumu vēl vairāk.
Name EN - 43" frame brown
Name ET - 43" frame teleri raam pruun, Samsung
NameInWeb EN - 43'' Customizable Bezel Samsung The Frame TV 2021 (brown)
NameInWeb ET - 43" kohandatav teleriraam Samsung The Frame 2021 (pruun)
NameInWeb LV - 43'' televizora rāmis priekš The Frame TV (2021), Samsung
Name LV - 43" The Frame 2021 Brown
NetWeight - 0.3200
Packaging data - Manual - Yes
Packaging data - Package depth - 1058 mm
Packaging data - Package height - 94 mm
Packaging data - Package tare weight - 710 g
Packaging data - Package weight - 710 g
Packaging data - Package width - 1058 mm
ProductCode - VG-SCFA43BWBXC
ProductName - VG-SCFA43BWBXC
SalesUnitOfMeasureCode - tk
ShortSummaryDescription - Samsung VG-SCFA43BWBXC, Frame, Brown, Plastic, 109.2 cm (43"), Samsung, The Frame LS03A (2021) 43'' The Frame LS03B (2022-23) 43''
TariffNo - 39269097
Title - Samsung VG-SCFA43BWBXC TV accessory
UnitOfMeasureCode - tk
UnitsPerPackage - 1
URL - https://www.samsung.com/uk/tv-accessories/customizable-frame-vg-scfa-vg-scfa43bwbxc/
Volume - 0.00862650
WarrantyInfo -
Weight & dimensions - Depth - 24.6 mm
Weight & dimensions - Height - 563.2 mm
Weight & dimensions - Left & right piece dimensions (WxDxH) - 24.6 x 563.2 x 17.7 mm
Weight & dimensions - Top & bottom piece dimensions (WxDxH) - 24.6 x 972.7 x 17.7 mm
Weight & dimensions - Weight - 320 g
Weight & dimensions - Width - 972.7 mm
Width - 0.0900