Digitus UPS Battery Pack DN-170120
ID: 1293222 Tuotekoodi: DN-170120
Voidaan tilata 1 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 2 vuotta
Valmiina lähetettäväksi
Toimitusvaihtoehdot
  • Postin pakettiautomaatti
Yksityiskohtaisempi erittely
Battery capacity - 9 Ah
Color - Black
Designation - CE+WEEE
dimension depth - 210 mm
dimension height - 565 mm
Dimensions -
dimension weight - 20000 g
dimension width - 565 mm
ean - 4016032487432
Environment requirements -
guarantee - 24
guarantee_type - external
name - UPS Battery Pack DN-170120
No. of batteries - 4
Other features - Moduł baterii może być zainstalowany w 19-calowym stojaku lub jako wieża ze stojakiem Możliwość wymiany baterii podczas pracy Napięcie akumulatora: 27.4 VDC Pojemność (jednostka standardowa): 12 V / 9 Ah Liczba wbudowanych baterii: 4 Baterie połączone szeregowo: 2 (na moduł baterii) Typ akumulatora: Akumulator kwasowo-ołowiowy Typowy czas ładowania: 12 godzin do przywrócenia 90% pełnej pojemności Temperatura pracy: od 20°C do 25°C Wilgotność podczas pracy: 0 - 90% Złącza tylnych zacisków
producer - Digitus
Type - Battery module
vendpn - DN-170120
Voltage - 12 V