Ubiquiti POE-48-24W PoE Adapter
ID: 148307 Tuotekoodi: POE-48-24W
Varastossa 45 yksiköt
Takuu: 2 vuotta (Yritysten takuu 1 vuosi)
Valmiina lähetettäväksi
tiistaina, 19.05.2026
Toimitusvaihtoehdot
  • Postin pakettiautomaatti
Yksityiskohtaisempi erittely
Augstums (mm) - 57 milimetrs
Barošanas ierīces atrašanās vieta - Ārējais
Barošanas ierīces tips - Power over Ethernet
brand - Ubiquiti
category - Ubiquiti > Accessory Tech > PoE & Power
Category 1 - Netzwerk
Category 2 - Netzwerkartikel
Category Code - POE
Category_1 - Network and Servers
Category_2 - Network - Switches and Hubs
Colour - Black
Description - UBIQUITI POE-48-24W PoE Adapters are highly reliable, and when used with Ubiquiti TOUGHCable™, they provide earth grounding and surge protection to help protect against electrostatic discharge (ESD) events. 48VDC @ 0.5A
dimensionalWeight - 179
Dimensions - 88 x 57 x 33 mm
Dziļums (mm) - 33 milimetrs
EAN - 0810354023064
EAN kods - 810354023064
Eans - 810354023064
EAN_code - 0810354023064
Features - Certification - CE, FCC, IC, UL
Features - Product colour - Black
Gabali iepakojumā - 1
Garantija Produkti atgriežami - Jā
Garantijas apstiprināšanas kritēriji - Sērijas numurs
Garantijas termiņš (mēnesis) - 24
height - 0.06 m
Ieejas barošanas savienotāji Daudzums - 1
Ieejas barošanas savienotāju tips - IEC-320 C6
Ieejas spriegums - AC 100-240 volts
Iepakojuma augstums (mm) - 185 milimetrs
Iepakojuma garums (mm) - 100 milimetrs
Iepakojuma platums (mm) - 43 milimetrs
Iepakojuma svars Brutto (kg) - 0.044 kilograms
Iepakojuma svars Netto (kg) - 0.15 kilograms
Iepakojuma tips - Kaste
Iepakojums kastē - 50
Input Frequency - 50/60 Hercs
Kastes augstums (mm) - 250 milimetrs
Kastes garums (mm) - 520 milimetrs
Kastes platums (mm) - 380 milimetrs
Kastes svars Brutto (kg) - 16.676 kilograms
length - 0.185 m
Logistics data - Harmonized System (HS) code - 85044095
Maksimālā izejas jauda - 24 Vats
Manufacturer - Ubiquiti
Manufacturer_code - POE-48-24W
mpn - POE-48-24W
MPN - POE-48-24W
Name - Ubiquiti POE-48-24W
Name - Ubiquiti PoE Injector 48V/24W/FE
Name - Z Ubiquiti POE-48-24W
Network - Ethernet interface type - Fast Ethernet
Network - Ethernet LAN data rates - 10
Network - Ethernet LAN data rates - 100
Network - Power over Ethernet (PoE) - Yes
Nominālais svars - 0.1355 kilograms
Nominālā ieejas strāva - 0.6 Ampērs
Operating temperature range - 0 — 40° C
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 35 - 95%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 0 - 40 °C
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 32 - 104 °F
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -30 - 70 °C
Output Power Connectors Quantity - 1
Output Power Connectors Type - RJ-45
Output Voltage - DC 48 volts
Packaging content - Number of products included - 1 pc(s)
Platums (mm) - 88 milimetrs
Ports & interfaces - Ethernet LAN (RJ-45) ports - 2
Power - Input frequency - 50/60 Hz
Power - Input voltage - 100 - 240 V
Power - Power over Ethernet (PoE) voltage - 48 V
Power supply requirements - 90-260VAC @ 47-63 Hz
Producer - Ubiquiti
producerCode - POE-48-24W
ProducerCode - POE-48-24W
ProductCategory - Kabeļi
ProductCode - POE-48-24W(EU)
ProductDescription - UBIQUITI PoE Injector, 48VDC, 24W
productName - Ubiquiti POE-48-24W Fast Ethernet 48 V
Product Net Weight - 0.135 kg
productSize - Normal
Product Type - POE Injector
ProductType - Power Adapter
ShortDescription -
sizeX - 190
sizeY - 105
sizeZ - 45
title - Ubiquiti barošanas bloks POE-48-24W
Unit Box Height - 0.1
Unit Box Length - 0.185
Unit Box Width - 0.045
Unit Calculated Volume - 0.0008325 cubm
Unit Calculated Weight - 0.31 kg
Units per Shipping Box - 1
Vendor - UBIQUITI
Vendor Homepage - www.ubnt.com/accessories/poe-adapters/
Warranty - 12 months
warrantyLength - 12
Warranty Term Notes - 24 months - for EU
warrantyType - G
Weight - 0,30
Weight - 0.3
weight - 0.334 kg
weight - 325
Weight & dimensions - Depth - 57 mm
Weight & dimensions - Height - 33 mm
Weight & dimensions - Weight - 135.5 g
Weight & dimensions - Width - 88 mm