Bosch BBH3ALL28 25.2V, White
ID: 804303 Tuotekoodi: BBH3ALL28
Voidaan tilata 5 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 2 vuotta
  • Käyttöaika (min): 55
  • Maksimiteho (W): N/A
  • Puhdistustyyppi: Kemiallinen pesu
  • Pölysäiliön tilavuus (l): 0.4
  • Väri: Valkoinen
Kaikki parametrit
Imuteho (Pa) : N/A
Käyttöaika (min) : 55
Latausaika (h) : 5
Maksimiteho (W) : N/A
Malli : BBH3ALL28
Melutaso (dB) : 82
Paino (kg) : 3.30
Puhdistus höyryllä : Ei
Putken pituus (m) : Akku
Putkityyppi : Muovit
Pölynimurin tyyppi : Käsikäyttöinen pölynimuri
Pölysäiliön tilavuus (l) : 0.4
Ruokinnan tyyppi : Paristo
Suutintyypit : Aukoissa, Pehmeät huonekalut, Turboharja, Universaali 2in1
Tehon säätö : Ei
Väri : Valkoinen
Yksityiskohtaisempi erittely
Accessories included - Telescopic Crevice Tool 2-in-1 tool: for furniture and upholstery
Battery life - 55 min
Brand - Bosch
BrandPartCode - BBH3ALL28
Capacity - 400 ml
Category - Root/Household articles/Cleaning/Vaccum cleaners
Category - Vacuums
Charging time - 5 h
Color - White
Dane techniczne: Czas pracy - 55 min
Dane techniczne: Czas ładowania - 5 godz.
Dane techniczne: Długość - 18 cm
Dane techniczne: Grupa produktowa - Odkurzacze Bosch
Dane techniczne: Gwarancja - 2 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: Inne - proste i higieniczne opróżnianie zbiornika
Dane techniczne: Kolor - biały
Dane techniczne: Konstrukcja - okrągła głowica
Dane techniczne: Konstrukcja - podświetlenie LED na nasadzce
Dane techniczne: Konstrukcja - samostojący
Dane techniczne: Konstrukcja - zintegrowane akcesoria
Dane techniczne: Masa netto - 3.3 kg
Dane techniczne: Model - Bosch Flexxo Gen2 BBH3ALL28
Dane techniczne: Napięcie akumulatora - 28 V
Dane techniczne: Odłączany odkurzacz ręczny - tak
Dane techniczne: Pojemność worka/pojemnika - 0.4 l
Dane techniczne: Poziom hałasu - 82 dB
Dane techniczne: Producent - Bosch
Dane techniczne: Regulacja mocy - tak
Dane techniczne: Rodzaj akumulatora - litowo-jonowy
Dane techniczne: Rodzaj filtrów - filtr zmywalny
Dane techniczne: Rodzaj produktu - odkurzacz pionowy
Dane techniczne: Seria - Bosch series 4
Dane techniczne: Sposób odkurzania - na sucho
Dane techniczne: Szerokość - 26.5 cm
Dane techniczne: Wyposażenie standardowe - 2 w 1 szczotka mała / ssawka do tapicerki
Dane techniczne: Wyposażenie standardowe - elektroszczotka AllFloor PowerBrush
Dane techniczne: Wyposażenie standardowe - teleskopowa szczelinówka
Dane techniczne: Wysokość - 115 cm
Dane techniczne: Zasilanie - akumulatorowe
Design - Cleaning type - Dry
Design - Cordless - Yes
Design - Dust capacity - 0.4 L
Design - Dust container type - Bagless
Design - Product colour - Black
Design - Product colour - Black, White
Design - Product colour - White
Designation - CE+WEEE
dimensionalWeight - 9000
dimension depth - 215 mm
dimension height - 660 mm
Dimensions - 1150 x 265 x 180 mm
dimension weight - 5000 g
dimension width - 285 mm
Dust bag - No bag
ean - 4242005278473
Eans - 4242005278473
Ergonomics - Dust container full indicator - Yes
functions - Handle
functions - Power regulation
GTIN - 4242005278473
guarantee - 24
guarantee_type - external
Name - Bosch BBH3ALL28 biały
name - Flexxo BBH3ALL28 Upright Vacuum Cleaner
Noise - 82 dB
Parking system - Vertical
Performance - Cleaning surfaces - Bare floor
Performance - Cleaning surfaces - Bare floor, Carpet, Hard floor, Stair steps, Upholstery
Performance - Cleaning surfaces - Carpet
Performance - Cleaning surfaces - Hard floor
Performance - Cleaning surfaces - Stair steps
Performance - Cleaning surfaces - Upholstery
Performance - Noise level - 82 dB
Performance - Proper use - Home
Performance - Removable filter - Yes
Performance - Washable filter - Yes
Power - Battery technology - Lithium-Ion (Li-Ion)
Power - Battery voltage - 25.2 V
Power - Number of power levels - 2
Power - Operating time - 55 min
Power - Power source - Battery
Power - Variable power - Yes
Producent: Nazwa producenta / importera - Bosch
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o
Al. Jerozolimskie 183
02-022 War
producer - Bosch
Producer - Bosch
producerCode - BBH3ALL28
ProducerCode - BBH3ALL28
ProductName - BBH3ALL28
productName - Bosch Cordless Vacuum Cleaner Series 4 BBH3ALL28 Flexxo
productSize - Normal
Safety warning - Hazard pictogram(s) - GHS04: Compressed gas
Safety warning - Warnings - Do not use in damp conditions or on a wet surface.
ShortSummaryDescription - Bosch Serie 4 BBH3ALL28, Dry, Bagless, 0.4 L, 82 dB, Black, White
sizeX - 222
sizeY - 678
sizeZ - 299
Special functions - 2-in-1 - upright and handheld vacuum cleaner in one device 2 power levels
Title - Bosch Serie 4 BBH3ALL28 vacuum 0.4 L Dry Bagless
Type - Vertical vacuum cleaner
vendpn - BBH3ALL28
warrantyLength - 24
warrantyType - F
Weight - 3 kg
weight - 4994
Weight & dimensions - Depth - 180 mm
Weight & dimensions - Height - 1150 mm
Weight & dimensions - Package depth - 275 mm
Weight & dimensions - Package height - 633 mm
Weight & dimensions - Package weight - 4.3 kg
Weight & dimensions - Package width - 192 mm
Weight & dimensions - Weight - 3.3 kg
Weight & dimensions - Width - 265 mm
Bosch BBH3ALL28 25.2V, White