Gorenje SMK150SB, Black
ID: 1171155 Tuotekoodi: SMK150SB
Varastossa 24 yksiköt
Takuu: 2 vuotta
Valmiina lähetettäväksi
tiistaina, 19.05.2026
Toimitusvaihtoehdot
  • Postin pakettiautomaatti
  • Jauda (W): 150
  • Kahvin tilavuus (g): 45
  • Väri: Musta
Kaikki parametrit
Jauda (W) : 150
Kahvin tilavuus (g) : 45
Pulssitoiminto : Ei ole
Säädettävät hionta-asteet : Ei ole
Väri : Musta
Yksityiskohtaisempi erittely
Code - SMK150SB
Design > Non-slip feet - Yes
Design > On/off switch - Yes
dimensionalWeight - 337
EAN - 3838782819346
Features - Cord storage - Yes
Features - Grain container capacity - 45 g
Features - Interior material - Stainless steel
Features - Material - Metal, Plastic
Features - On/off switch - Yes
Features - Overheat protection - Yes
Features - Product colour - Black
Features - Product type - Coffee grinder
Features - Rubber feet - Yes
Features - Stainless steel blades - Yes
Features > Colour of product - Black
Features > Material - Plastic/Metal
Material > Stainless steel blades - Yes
Name - Gorenje | Coffee Grinder | SMK150SB | 150 W | Coffee beans capacity 45 g | Lid safety switch | Black
Other features > Power - 150 W
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 110.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 190.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 107.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Palette Qty - 773 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 90.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 10.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.10 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEE classification - CL109:5:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Performance > Coffee beans capacity - 45 g
Performance > Pulse function - No
Power - Power - 150 W
producerCode - 743816
productName - Gorenje SMK150SB 150W Coffee Grinder, Black
productSize - Normal
sizeX - 102
sizeY - 162
sizeZ - 102
Technical details > Gross weight - 0.60 kg
Technical details > Lid safety switch - Yes
Technical details > Net weight - 0.50 kg
Technical details > Other features - Overheat protection for extra safety
Technical details > Producer - Gorenje
Technical details > Producer product family - Coffee Grinder
Technical details > Producer product name - SMK150SB
Warranty - 24
Warranty - 24 month(s)
warrantyLength - 24
warrantyType - F
weight - 684
Weight & dimensions - Cord length - 0.7 m
Weight & dimensions - Depth - 90 mm
Weight & dimensions - Height - 148 mm
Weight & dimensions - Weight - 0.5 kg
Weight & dimensions - Width - 90 mm