Bosch CleverMixx MSM14000, White/Red
ID: 1128688 Tuotekoodi: MSM14000
Voidaan tilata 6 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 2 vuotta (Yritysten takuu 1 vuosi)
Valmiina lähetettäväksi
Toimitusvaihtoehdot
  • Postin pakettiautomaatti
  • Blenderin tyyppi: Sauvasekoitin
  • Jauda (W): 400
  • Nopeudet: 1
  • Säiliön tilavuus (l): Ei
  • Tehon säätö: Ei
  • Vaahdotin: Ei
  • Väri: Punainen
  • Väri: Valkoinen
Kaikki parametrit
Jauda (W) : 400
Johdon pituus (m) : 1.2
Jään silppuaminen : Ei
Murskaimen kapasiteetti (l) : Ei
Nopeudet : 1
Pulssitoiminto : Ei mitään
Silppuri : Ei
Säiliön tilavuus (l) : Ei
Tehon säätö : Ei
Turbo-toiminto : Ei mitään
Vaahdotin : Ei
Väri : Punainen, Valkoinen
Yksityiskohtaisempi erittely
Brand - Bosch
BrandPartCode - MSM14000
Category - Blenders
Category_1 - Appliances
Category_2 - Small Electronics - Blenders and Mixers
EAN_code - 4242002917238
Features - Cord length - 1.2 m
Features - Detachable blade unit - No
Features - Detachable shaft - Yes
Features - Ergonomic grip - Yes
Features - Hangable - No
Features - Non-slip feet - No
Features - Number of knife wings - 4
Features - Product colour - White
Features - Removable bowl - No
Features - Splash guard - Yes
Features - Type - Immersion blender
GTIN - 4242002917238
LongSummaryDescription - Bosch MSM14000. Type: Immersion blender, Product colour: White, Cord length: 1.2 m. Control type: Buttons. Housing material: Plastic, Blade material: Stainless steel, Material: Plastic, Stainless steel. Power: 400 W, Power source: AC, AC input voltage: 220 - 240 V. Width: 60 mm, Depth: 60 mm, Height: 375 mm
Manufacturer - Bosch
Manufacturer_code - MSM14000
Material - Blade material - Stainless steel
Material - Blending bowl material - Not applicable
Material - Housing material - Plastic
Material - Material - Plastic, Stainless steel
Name - Bosch MSM14000 wh/pi
Packaging content - Measuring cup - No
Packaging content - Whisk - No
Packaging data - Package depth - 70 mm
Packaging data - Package height - 390 mm
Packaging data - Package width - 70 mm
Performance - Bowl capacity - 0 L
Performance - Control type - Buttons
Performance - Mini chopper - No
Performance - Number of speeds - 1
Performance - Pulse function - Yes
Power - AC input voltage - 220 - 240 V
Power - Power - 400 W
Power - Power source - AC
ProductName - MSM14000
ShortSummaryDescription - Bosch MSM14000, Immersion blender, 0 L, Pulse function, 1.2 m, 400 W, White
Title - Bosch MSM14000 blender 0 L Immersion blender 400 W White
Weight - 0,66
Weight & dimensions - Depth - 60 mm
Weight & dimensions - Height - 375 mm
Weight & dimensions - Weight - 600 g
Weight & dimensions - Width - 60 mm