Philips 43PUS7810, 43"
ID: 1263211 Tuotekoodi: 43PUS7810
Varastossa 18 yksiköt
Takuu: 2 vuotta
Valmiina lähetettäväksi
tiistaina, 19.05.2026
  • Energiatehokkuusluokka: E
  • Näytön koko: 43" (108 cm)
  • Näytön resoluutio: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
  • SMART TV: Onko
  • Teknologia: LED
  • Väri: Musta
  • USB: 2
  • Äänen teho: 10W x 2
  • WiFi: Sisäinen
Kaikki parametrit
Energiatehokkuusluokka : E
HDR : Onko
Kaareva näyttö : Ei
Kuva kuvassa : Ei
Näytön koko : 43" (108 cm)
Näytön päivitysnopeus : 60 Hz
Paino (ilman jalustaa) : 6.4 kg
Paino (jalustan kanssa) : 6.5 kg
SMART TV : Onko
Taustavalo (Ambilight) : Ei
Teknologia : LED
VESA-seinäkiinnike : 200x100 mm
Väri : Musta
Satamat ja laitteet
Digitaalinen vastaanotin : DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
HDMI-paikat : 3
LAN (RJ-45) : Onko
USB : 2
Äänen teho : 10W x 2
Langattomat yhteydet
WiFi : Sisäinen
Yksityiskohtaisempi erittely
Ambientlighting -
AMDFreeSync -
AppleAirPlay2support - Yes
Audio -
Audiodecoders - DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital
Audioformatssupported - AAC, FLAC, MP3, WAV
AudioReturnChannelARC - Yes
Audiosystem -
Autopoweroff -
Bluetooth -
Bluetoothversion -
Cablesincluded - AC
Childlock -
CommoninterfaceCI -
Depthwithoutstand - 87 mm
Depthwithstand - 232 mm
Design -
Digitalaudioopticalout -
Digitalsignalformatsystem - DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Display -
Displaydiagonal - 109.2 cm (43")
Displayresolution - 3840 x 2160 pixels
Displaytechnology - QLED
DolbyVision -
DVDplayer -
ElectronicProgrammeGuideEPG -
EnergyconsumptionHDRper1000hou - 66 kWh
EnergyconsumptionSDRper1000hou - 44 kWh
EnergyefficiencyclassHDR - G
EnergyefficiencyclassSDR - F
Energysavingmode -
EthernetLAN -
EthernetLANRJ45ports -
Feetcolour -
Firmwareupgradeable -
Gamefeatures - Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR)
Gamemode - Yes
HDMIportsquantity - 3
HDMIversion - 2.1
HDtype - 4K Ultra HD
Heightwithoutstand - 564 mm
Heightwithstand - 582 mm
HighDynamicRangeHDRsupported - Yes
HighLights -
HybridBroadcastBroadbandTVHbbT - Yes
Imageformatssupported - BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
InternetTV - Yes
Introductionyear -
KUltraHDupscaling4 -
LongDesc -
Managementfeatures -
Manual -
ManufDatasheet - https://www.tdbaltic.ee/leaflets/PHILIPS/43PUS7810.pdf
Metalpackagingweight -
Miracast -
Nativeaspectratio -
Network -
Noisereduction -
NumberofOSDlanguages -
Numberofspeakers - 2
NVIDIAGSYNC -
Onoffswitch -
OnOfftimer - Yes
Operatingsysteminstalled - Titan OS
Operatingsystemversion -
Packagedepth - 133 mm
Packageheight - 650 mm
Packagetype -
Packageweight - 8.83 kg
Packagewidth - 1045 mm
Packagingcontent -
Packagingdata -
Panelmountinginterface - 200 x 100 mm
Paperpackagingweight -
Parentalcontrol -
PCinDSub -
Performance -
Pictureprocessingtechnology -
Plasticpackagingweight -
Portsinterfaces -
Power -
Powerconsumptionstandby - 2 W
Powerconsumptiontypical - 66 W
ProdDesc - Philips UHD Smart LED TV 43PUS7810
Productcolour - Black
Productcondition - Original
ProductHighLights -
  • Flat 109.2 cm (43") QLED
  • 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels
  • DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
  • Smart TV Internet TV
  • Wi-Fi
  • High Dynamic Range (HDR) supported
ProductPicture - https://www.tdbaltic.ee/images/products/PHILIPS/43PUS7810_1.jpg
ProductPicture1 - https://www.tdbaltic.ee/images/products/PHILIPS/43PUS7810_2.jpg
ProductPicture2 - https://www.tdbaltic.ee/images/products/PHILIPS/43PUS7810_3.jpg
ProductPicture3 -
ProductPicture4 -
ProductPicture5 -
ProductPicture6 -
ProductPicture7 -
ProductPicture8 -
Programmingperiod -
Refurbished -
Remotecontrolincluded - Yes
RMSratedpower - 20 W
Screenmirroring -
Screenshape - Flat
Sleeptimer -
Smartmodes - Game, Movie, Personal
SmartRemoteincluded -
SmartTV - Yes
SmartTVfeatures -
Soundmodes -
Standcolour - Black
Standtype -
Standwidth - 75.8 cm
Subtitleformatssupported - ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Subtitlesfunction - Yes
Teletext - 1000 pages
Teletextfunction - Yes
Teletextstandards -
Tunertype - Digital
TVtuner -
UniversalBrowsePlay -
USB20portsquantity - 2
USBconnectivity -
USBplayback -
USBrecording -
VESAmounting - Yes
Videoapps - Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Videoformatssupported - AV1, AVC, AVI, H.264, H.265, HEVC, MKV, MPEG1, MPEG4, VP9
Voicecontrol -
Warranty - 24 months
Warrantyandmisc -
Weightdimensions -
Weightwithoutstand - 6.44 kg
Weightwithstand - 6.55 kg
Widthwithoutstand - 958 mm
Widthwithstand - 958 mm
WiFi - Yes
WiFistandards - Wi-Fi 5 (802.11ac)
Woodpackagingweight -
WorkswithAmazonAlexa - Yes
WorkswithAppleSiri -
WorkswithSamsungBixby -
WorkswiththeGoogleAssistant - Yes
Philips 43PUS7810, 43"