Sharp 40HF2265E, 40"
ID: 1262324 Tuotekoodi: 40HF2265E
Varastossa 5 yksiköt
Takuu: 2 vuotta
Valmiina lähetettäväksi
tiistaina, 19.05.2026
  • Energiatehokkuusluokka: E
  • Näytön koko: 40" (102 cm)
  • Näytön resoluutio: 1920 x 1080 (Full HD)
  • SMART TV: Onko
  • Teknologia: LED
  • Väri: Musta
  • USB: 2
  • Äänen teho: 8W x 2
  • WiFi: Sisäinen
Kaikki parametrit
Energiatehokkuusluokka : E
HDR : Onko
Kaareva näyttö : Ei
Kuva kuvassa : Ei
Näytön koko : 40" (102 cm)
Näytön päivitysnopeus : 60 Hz
Paino (ilman jalustaa) : 5.4 kg
Paino (jalustan kanssa) : 6.9 kg
SMART TV : Onko
Taustavalo (Ambilight) : Ei
Teknologia : LED
VESA-seinäkiinnike : 200x200 mm
Väri : Musta
Satamat ja laitteet
Digitaalinen vastaanotin : DVB-T/T2/C/S/S2
HDMI-paikat : 3
LAN (RJ-45) : Onko
USB : 2
Äänen teho : 8W x 2
Langattomat yhteydet
WiFi : Sisäinen
Yksityiskohtaisempi erittely
Audio - Audio decoders - Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC4
Audio - Number of speakers - 2
Audio - RMS rated power - 16 W
Brand - Sharp
BrandPartCode - 40HF2265E
Category - TVs
Code - 40HF2265E
Design - Panel mounting interface - 200 x 200 mm
Design - Product colour - Black
Design - Rollable display - No
Design - Stand colour - Black
Design - Stand type - Legs stand
Design - VESA mounting - Yes
Display - Contrast ratio (typical) - 1000000:1
Display - Display diagonal - 101.6 cm (40")
Display - Display diagonal (metric) - 101 cm
Display - Display resolution - 1920 x 1080 pixels
Display - Display technology - LED
Display - Native refresh rate - 60 Hz
Display - Screen shape - Flat
Display > Backlight type - LED
Display > Display - 1920 x 1080 pixels
Display > Display diagonal - 40
EAN - 5905683272827
GTIN - 5905683272827
Link - https://www.sharpconsumer.com/tv/40hf2265e/
LongSummaryDescription - Sharp . Display diagonal: 101.6 cm (40"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, Display technology: LED, Screen shape: Flat, Contrast ratio (typical): 1000000:1. Digital signal format system: DVB-T2, DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2. Wi-Fi, Ethernet LAN. Product colour: Black
Management features - Control type - Remote
Name - Sharp | 40HF2265E | 40 | Smart TV | Google TV
Network - Bluetooth - Yes
Network - Ethernet LAN - Yes
Network - Wi-Fi - Yes
Package features > Classification of battery - CL126:NE:2016-12-09
Package features > Composition of battery - CL127:KT:2016-12-09
Package features > Embeeded battery - Yes
Package features > Gross depth (mm) - 118.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 570.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 990.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Palette Qty - 26 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 1200.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 300.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.50 kg
Package features > TI weight (kg) - 0.02 kg
Package features > Type of battery - Battery
Package features > Volume (m3) - 0.07 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Packaging data - Package depth - 118 mm
Packaging data - Package height - 570 mm
Packaging data - Package type - Box
Packaging data - Package weight - 6.9 kg
Packaging data - Package width - 990 mm
PDF - https://www.blobs.lt/products/1/9/6/3/8/4/9e2f4ce820f572dad485cad988321796/original.pdf
Performance - Audio formats supported - MP3, AAC, M4A, MPEG-2, OGG, AC3, WAV
Performance - High Dynamic Range (HDR) supported - Yes
Performance - Image formats supported - JPEG, JPG, BMP, PNG, GIF
Performance - Video formats supported - H.264, H.263, VP8, VP9, MPEG2, MPEG4, AV1
Ports & interfaces - Ethernet LAN (RJ-45) ports - 1
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 3
Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 2
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Power - AC input voltage - 110 - 240 V
Power - Energy efficiency class (SDR) - E
Power - Power consumption (standby) - 0.5 W
Power - Power consumption (typical) - 37 W
ProductName -
ShortSummaryDescription - Sharp , 101.6 cm (40"), 1920 x 1080 pixels, LED, Wi-Fi, DVB-T2, DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, Black
Smart TV - Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) - Yes
Smart TV - Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version - 2.0.3
Smart TV - Internet TV - Yes
Smart TV - Video apps - Netflix, YouTube, Google TV, Amazon Prime Video
Smart TV > Operating system installed - Google TV
Smart TV > Smart TV - Yes
Technical details - Compliance certificates - RoHS, CE, REACH
Technical details > Connectivity - HDMI, USB, 3.5mm Headphone jack, RJ45
Technical details > Gross weight - 6.90 kg
Technical details > Net weight - 5.40 kg
Technical details > Producer - Sharp
Technical details > Producer product name - 40HF2265E
Title - Sharp 101.6 cm (40") Wi-Fi Black
TV tuner - Analog signal format system - PAL, SECAM
TV tuner - Digital signal format system - DVB-T2, DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
TV tuner - Tuner type - Analog & digital
TV tuner > Digital signal format system - DVB-T/T2/C/S/S2
Warranty - 24
Warranty - 24 month(s)
Weight & dimensions - Depth (without stand) - 84 mm
Weight & dimensions - Depth (with stand) - 213 mm
Weight & dimensions - Height (without stand) - 509 mm
Weight & dimensions - Height (with stand) - 555 mm
Weight & dimensions - Weight (with stand) - 5.4 kg
Weight & dimensions - Width (without stand) - 892 mm
Weight & dimensions - Width (with stand) - 892 mm
Weight & dimensions > Dimensions (W x D x H) with stand - 89.2 x 55.5 x 21.3 mm
Wireless LAN features > Wi-Fi - Yes
Sharp 40HF2265E, 40"