Allview 55IPLAY6300-U, 55"
ID: 1216449 Tuotekoodi: 55IPLAY6300-U
Voidaan tilata 28 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 2 vuotta (Yritysten takuu 1 vuosi)
  • Energiatehokkuusluokka: E
  • Näytön koko: 55" (139 cm)
  • Näytön resoluutio: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
  • SMART TV: Onko
  • Teknologia: LED
  • Väri: Musta
  • USB: 2
  • Äänen teho: 20W
  • WiFi: Sisäinen
Kaikki parametrit
Energiatehokkuusluokka : E
HDR : Onko
Kaareva näyttö : Ei
Kuva kuvassa : Ei
Näytön koko : 55" (139 cm)
Näytön päivitysnopeus : 60 Hz
Paino (ilman jalustaa) : Ei tietoa
Paino (jalustan kanssa) : 13.5 kg
SMART TV : Onko
Taustavalo (Ambilight) : Ei
Teknologia : LED
VESA-seinäkiinnike : 300x300 mm
Väri : Musta
Satamat ja laitteet
Digitaalinen vastaanotin : DVB-T/T2/C/S/S2
HDMI-paikat : 3
LAN (RJ-45) : Onko
USB : 2
Äänen teho : 20W
Langattomat yhteydet
WiFi : Sisäinen
Yksityiskohtaisempi erittely
3D support - No
Accessories included -
Aspect ratio - 16:9
Audio system - Dolby Audio
Bluetooth - Yes
Brightness - 250 cd/m²
Built-in RAM memory - 1.5 GB
Data Act - Link
Depth - 73.8 mm
Depth with stand - 279 mm
Description -
Designation - CE+WEEE
dimension depth - 1310 mm
dimension height - 805 mm
dimension weight - 12000 g
dimension width - 120 mm
DLNA - No
ean - 5948790018681
Energy label - Pobierz
functions - EPG
functions - Time shift
guarantee - 24
guarantee_type - external
HD technology - Ultra HD/4K
Height - 713.8 mm
Height with stand - 766 mm
Hotel mode - Yes
I/O connectors - 1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors - 1 x CI/Cl+ slot
I/O connectors - 1 x Mini AV in
I/O connectors - 1 x RJ-45 LAN
I/O connectors - 1 x SPDIF out
I/O connectors - 2 x Antenna Input
I/O connectors - 2 x USB 2.0
I/O connectors - 3 x HDMI
Image technology - Adaptive contrast
Image technology - DNR
Image technology - Expert mode
Image technology - HDR
Internal memory - 4 GB
Max speaker power (total) - 20 W
Model - 55IPLAY6300-U
name - TV LED 55 inches 55IPLAY6300-U
Other features - HDMI CEC HDMI ARC
Panel type - D-LED
Power consumption - 63 W
Processor -
producer - Allview
PVR/DVR - Yes
Refresh rate - 60 Hz
Resolution - 3840 x 2160
Response time - 8 ms
Screen size (diag.) - 55"
Smart TV - yes
Special functions - Netflix Max  Prime Video  Youtube VIDAA FREE Disney Plus skySHOWTIME
Static contrast - 4 000:1
System TV - VIDAA
Technologies -
Teletext (memory) -
TV tuner - Analog
TV tuner - DVB-C
TV tuner - DVB-S
TV tuner - DVB-S2
TV tuner - DVB-T2/HEVC (H.265)
TV tuner - DVB-T MPEG-2
TV tuner - DVB-T MPEG-4 (H.264)
vendpn - 55IPLAY6300-U
VESA - 300 x 300
Viewing angle, horizontal - 178 °
Viewing angle, vertical - 178 °
Weight - 13.5 kg
Width - 1226 mm
WiFi - Yes
Allview 55IPLAY6300-U, 55"