D-Link Ładowarka GaN 65WDCP-651
ID: 1273605 Tuotekoodi: DCP-651
Voidaan tilata 9 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 2 vuotta
Valmiina lähetettäväksi
Toimitusvaihtoehdot
  • Postin pakettiautomaatti
  • Väri: Valkoinen
Perustiedot
Tuottaja : D-Link
Väri : Valkoinen
Yksityiskohtaisempi erittely
Accessories included - 65W GaN charger Replaceable AC plug Quick start guide Warranty card
ARTIKEL1 - 65W GAN CHARGER
ARTIKEL2 - USB-A PORT SIMULTANEOUS CHARGING
Brand - D-Link
BrandPartCode - DCP-651
Breite - 0.1
Category - Mobile Device Chargers
Category - Root/Accessories | Exploitation/GSM accessories/Chargers
Category_1 - Power
Category_2 - Chargers
Certificates - Certification - CE, FCC
Color - White
Connectors - 1 x USB 3.0
Connectors - 2 x USB (Type C)
Dane techniczne: Częstotliwość - 50 – 60 Hz
Dane techniczne: Gwarancja - 2 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: Ilość ładowanych akumulatorów - 3 szt.
Dane techniczne: Interfejs - 1 x USB-A
Dane techniczne: Interfejs - 2 x USB-C
Dane techniczne: Kolor - biały
Dane techniczne: Moc - 65 W
Dane techniczne: Napięcie wejściowe - 100 - 240 V
Dane techniczne: Napięcie wyjściowe - 4.5V, 5.0V, 9.0V, 12.0V, 15.0V, 20.0V
Dane techniczne: Producent - D-link
Dane techniczne: Prąd wyjściowy - 3.0 A
Dane techniczne: Prąd wyjściowy - 3.25 A
Dane techniczne: Prąd wyjściowy - 4.5 A
Dane techniczne: Prąd wyjściowy - 5.0 A
Dane techniczne: Standard - USB-A
Dane techniczne: Standard - USB-C
Dane techniczne: Typ - sieciowa
Dane techniczne: Waga - 194 g
Dane techniczne: Wymiary - 44.4 x 29.4 x 63 mm
Dane techniczne: Zabezpieczenia przed - przeciążeniem
Dane techniczne: Zabezpieczenia przed - przegrzaniem
Dane techniczne: Zabezpieczenia przed - przepięciem
Dane techniczne: Zabezpieczenia przed - przeładowaniem
Dane techniczne: Zabezpieczenia przed - zwarciem
Dane techniczne: Zasilanie - sieciowe
Description - 65W GaN Charger DCP-651 GaN technology ensures powerful, efficient, and safe charging with full overload protection. 65W fast charging allows for rapid charging of laptops, tablets, smartphones, and other devices (PD 3.0). Three USB-C/USB-A portstwo USB-C ports and one USB-A portallow you to charge three devices simultaneously. Interchangeable plugs compatible with AU, EU, UK, and US standards are ideal for travelers. Full protection: automatic power cut-off in the event of overload, overvoltage, overcharging, overheating, or short circuit.
Design - Plug and Play - Yes
Design - Product colour - White
Designation - CE+WEEE
dimension depth - 55 mm
dimension height - 125 mm
Dimensions - 44.4 x 29.4 x 63 mm
dimension weight - 229 g
dimension width - 100 mm
ean - 790069478765
EANCode - 0790069478765
Eans - 790069478765
EAN_code - 0790069478765
Gewicht - 0.23
GRUPPE1 - Mobility
GRUPPE2 - Car Charger
GTIN - 790069478765
GTIN - 0790069478765
guarantee - 24
guarantee_type - external
HERSTELLER - D-LINK
Hoehe - 0.06
HSTNUMMER - DCP-651
Laenge - 0.13
LongProductName - 65W GaN Charger
LongSummaryDescription - D-Link 65W GaN Charger. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger compatibility: Universal. Input voltage: 90 - 264 V. USB Type-C ports quantity: 2, Fast charging, Power protection features: Over current, Over voltage, Overcharge, Overheating, Surge protection. Product colour: White
Manufacturer - D-Link
Manufacturer_code - DCP-651
name - Charger GAN 2x 65W 2x USB-C 1x USB-A DCP-651
Name - D-Link 65W GaN Charger DCP-651
Name - D-link Ładowarka GaN 65WDCP-651
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 0 - 40 °C
Operational conditions - Storage relative humidity (H-H) - 30 - 100%
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -20 - 80 °C
Output current (max) - 3.25 A
Output voltage - 20 V
Packaging content - Manual - Yes
Packaging content - Quantity per pack - 1 pc(s)
Performance - Charger compatibility - Universal
Performance - Charger type - Indoor
Performance - Fast charging - Yes
Performance - Fast charging technology - Power Delivery 3.0, Quick Charge 4
Performance - Number of simultaneously connected devices (max) - 3
Performance - Power source type - AC
Performance - USB Power Delivery (USB PD) - Yes
Performance - USB Power Delivery revision - 3.0
Performance - USB Power Delivery up to - 65 W
Performance - USB Type-C ports quantity - 2
Performance - Wireless charging - No
Power - 65 W
Power - Input current - 1.5 A
Power - Input frequency - 50 - 60 Hz
Power - Input voltage - 90 - 264 V
Power - Maximum power - 65 W
Power - Port 1 output power - 65 W
Power - Port 2 output power - 65 W
Power - Port 3 output power - 22.5 W
Producent: Nazwa producenta / importera - D-link
D-Link (Polska) Sp. z o.o.
ul. Mysikrólika 11a
02-809 Warszawa
producer - D-Link
Producer - D-link
ProducerCode - DCP-651
ProductName - 65W GaN Charger
ShortDescription - ładowarka sieciowa
ShortSummaryDescription - D-Link 65W GaN Charger, Indoor, AC, White
Stck_Kart - 9998
Stck_Pal - 0
Storno - Y
Title - D-Link 65W GaN Charger
Type - Wall
URL - https://www.dlink.com/
vendpn - DCP-651
WarrantyInfo -
Weight - 0,23
Weight - 194 g
Weight & dimensions - Depth - 29.4 mm
Weight & dimensions - Height - 63.1 mm
Weight & dimensions - Weight - 240 g
Weight & dimensions - Width - 44.4 mm