Huawei MatePad 12 X (2025), 12GB/256GB, White + Keyboard
ID: 1281193 Tuotekoodi: Laurent -W09DK
Voidaan tilata 3 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 2 vuotta
Valmiina lähetettäväksi
Toimitusvaihtoehdot
  • Postin pakettiautomaatti
  • Näytön kirkkaus, nits: 1000
  • Näytön koko: 12"
  • Näytön resoluutio: 2800 x 1840
  • Bult-in-muisti: 256GB
  • Malli: Huawei MatePad 12 X (2025)
  • Paino (g): 555 g
  • Prosessori (piirisarja): HiSilicon Kirin T92B
  • RAM-muisti: 12GB
  • Sisäinen käyttöjärjestelmä: HarmonyOS 4
  • 4G: Ei
  • 5G: Ei mitään
  • Pääkameran resoluutio: 50 MPix
  • akun kapasiteetti: 10100 mAh
Näytön ominaisuudet
Näytön kirkkaus, nits : 1000
Päivitysnopeus : 144 Hz
Näytön koko 12"
Kätevään käyttöön suosittelemme noin 10" taulutietokoneita. 7" näyttöä voidaan pitää pienenä ja paremmin lapsille sopivana. Jos tablettitietokoneen näyttö on kooltaan yli 10", se tarkoittaa, että laite on melko suuri ja voi tuntua keskivertokäyttäjälle hankalalta.
Näytön resoluutio 2800 x 1840
Näytön tyyppi IPS LCD
Perustiedot
Väri : Valkoinen
Bult-in-muisti 256GB
Paino (g) : 555 g
Prosessorin parametrit
CPU-ytimet 8 (Octa-core)
Joka tapauksessa
tämä on vahva kilpailija.
Satunnaiskäyttömuisti (RAM)
RAM-muisti : 12GB
Näytönohjain
Näytönohjain : Ei määritelty
Käyttöjärjestelmä
Tämä on yksi tärkeimmistä parametreista tablettitietokoneen valinnassa.
Satamat ja laitteet
Latausliitäntä : USB-C
Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be)
Jos
Muistikorttipaikka : Ei mitään
Langattomat yhteydet
4G : Ei
5G : Ei mitään
NFC : Ei
GPS : Ei mitään
Bluetooth Onko
Kameran ominaisuudet
Etukameran resoluutio : 8 MPix
Akku
akun kapasiteetti 10100 mAh
Tämä on
Yksityiskohtaisempi erittely
Category - Root/Laptops | Tablets/Tablets
Dane techniczne: Akcesoria - klawiatura
Dane techniczne: Aparat z przodu - 8 Mpix (f/2.0)
Dane techniczne: Aparat z tyłu - 50 Mpix (f/1.8)
Dane techniczne: Czujniki i komponenty - czujnik grawitacyjny
Dane techniczne: Czujniki i komponenty - czujnik Halla
Dane techniczne: Czujniki i komponenty - czujnik oświetlenia zewnętrznego
Dane techniczne: Czujniki i komponenty - żyroskop
Dane techniczne: Grubość - 5.9 mm
Dane techniczne: Gwarancja - 2 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: Jasność matrycy - 1000 nitów (max)
Dane techniczne: Kolor - biały
Dane techniczne: Komunikacja - Bluetooth 5.2
Dane techniczne: Komunikacja - Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax)
Dane techniczne: Lampa błyskowa - 1 x LED
Dane techniczne: Model - Huawei Matepad 12X 2025
Dane techniczne: Nagrywanie wideo - 1920 x 1080 (FHD) (30/fps)
Dane techniczne: Nagrywanie wideo - 3840 x 2160 (4K)
Dane techniczne: Platforma - Huawei OS
Dane techniczne: Pojemność akumulatora - 10100 mAh
Dane techniczne: Pojemność dysku SSD - 256 GB
Dane techniczne: Producent - Huawei
Dane techniczne: Przekątna ekranu - 12 cali
Dane techniczne: Rozdzielczość ekranu - 2800 × 1840 pikseli
Dane techniczne: Rozdzielczość zdjęć - 8192 x 6144
Dane techniczne: Seria - Huawei MatePad
Dane techniczne: Stan - nowy
Dane techniczne: System operacyjny - HarmonyOS 4.3
Dane techniczne: Szerokość - 183 mm
Dane techniczne: Technologia - częstotliwość odświeżania matrycy 144 Hz
Dane techniczne: Technologia - obsługa rysika
Dane techniczne: Technologia - powłoka odporna na odciski palców
Dane techniczne: Technologia - redukcja niebieskiego światła
Dane techniczne: Technologia dotykowa - pojemnościowy (10 - punktowy)
Dane techniczne: Waga - 555 g
Dane techniczne: Wbudowane głośniki - 6 głośników (HUAWEI SOUND)
Dane techniczne: Wbudowany mikrofon - tak (2 x mikrofon)
Dane techniczne: Wersja - Wi-Fi
Dane techniczne: Wielkość pamięci RAM - 12 GB
Dane techniczne: Wysokość - 270 mm
Dane techniczne: Złącza - 1 x USB 3.1 Typ-C
Dane techniczne: Ładowanie przez USB - tak (do 66W)
Eans - 6942103169014
Name - Huawei Matepad 12X 2025 12/256GB PaperMatte WiFi biały + klawiatura
Producent: Nazwa producenta / importera - Huawei
Huawei Polska sp. z o.o.
Domaniewska 39A