TB Print Ink TBB-LC1000YE (Brother LC1000YE) Yellow 100% new
ID: 574864 Tuotekoodi: TBB-LC1000YE
Voidaan tilata 30 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 2 vuotta (Yritysten takuu 1 vuosi)
Valmiina lähetettäväksi
Toimitusvaihtoehdot
  • Postin pakettiautomaatti
  • Väri: Keltainen
Kaikki parametrit
Väri : Keltainen
Yksityiskohtaisempi erittely
Capacity (5% coverage) - 2050 pages A4
Cartridge type - Ink
Chip - No
Color - Yellow
Compatible with - Brother
Designation - CE+WEEE
dimension depth - 40 mm
dimension height - 100 mm
dimension weight - 71 g
dimension width - 135 mm
ean - 5901500500333
guarantee - 0
guarantee_type - perpetual
name - Ink TBB-LC1000YE (Brother LC1000YE) Yellow 100% new
Original code - LC 1000Y
producer - TB Print
Quantity in unit package - 1
vendpn - TBB-LC1000YE
Volume - 22 ml