TB Print Ink TBB-LC1000B (Brother LC1000BK) Black 100% new
ID: 574861 Tuotekoodi: TBB-LC1000B
Voidaan tilata 30 yksiköt Saatavuus: 14 päivää tilauksen hyväksymisestä
Takuu: 2 vuotta (Yritysten takuu 1 vuosi)
Valmiina lähetettäväksi
Toimitusvaihtoehdot
  • Postin pakettiautomaatti
  • Väri: Musta
Kaikki parametrit
Väri : Musta
Yksityiskohtaisempi erittely
Capacity (5% coverage) - 1045 pages A4
Cartridge type - Ink
Chip - No
Color - Black
Compatible with - Brother
Designation - CE+WEEE
dimension depth - 40 mm
dimension height - 100 mm
dimension weight - 81 g
dimension width - 135 mm
ean - 5901500500302
guarantee - 0
guarantee_type - perpetual
name - Ink TBB-LC1000B (Brother LC1000BK) Black 100% new
Original code - LC1000BK
producer - TB Print
Quantity in unit package - 1
vendpn - TBB-LC1000B
Volume - 30 ml