Elite Screens Yard Master 2 Mobile Outdoor screen CineWhite OMS120H2 Diagonal 120 ", 16:9, Viewable screen width (W) 266 cm
ID: 947487 Tuotekoodi: OMS120H2
Varastossa 4 yksiköt
Takuu: 2 vuotta
Valmiina lähetettäväksi
tiistaina, 19.05.2026
    1-2 työpäivän kuluessa
Kaikki parametrit
Kuvasuhde : 16:9
Moottori : Ei mitään
Näytön korkeus, cm : 149
Näytön leveys, cm : 266
Näytön lävistäjä, tuumaa : 120
Näytön tyyppi : Fixed
Väri : Valkoinen
Yksityiskohtaisempi erittely
Code - OMS120H2
EAN - 6944904419251
Gross weight - 12.153 kg
Link - https://www.elitescreenshop.com/DIY-Yard-Master-2-Series-Projector-Screen-p/oms120h2.htm
Name - Elite Screens | Yard Master 2 Mobile Outdoor screen CineWhite | OMS120H2 | Diagonal 120 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 266 cm
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 1100.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 195.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 295.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Palette Qty - 27 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 1950.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 3.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 1.953 kg
Package features > Volume (m3) - 0.06 m³
Package features > WEEE tax - No
Producer product family - Yard Master 2 Mobile Outdoor screen CineWhite
Producer product name - OMS120H2
Technical details > Aspect ratio - 16:9
Technical details > Diagonal - 120 "
Technical details > Net weight - 10.20 kg
Technical details > Producer - Elite Screens
Technical details > Viewable screen height (H) - 149 cm
Technical details > Viewable screen width (W) - 266 cm
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Warranty - 24