Elite Screens M120XWH2, Manual Projection Screen, 120" 16:9, White
ID: 123907 Tuotekoodi: M120XWH2
Varastossa 2 yksiköt
Takuu: 2 vuotta
Valmiina lähetettäväksi
tiistaina, 19.05.2026
Toimitusvaihtoehdot
  • Toimitus Posti-kuriirin postin välityksellä
    1-2 työpäivän kuluessa
Kaikki parametrit
Kuvasuhde : 16:9
Moottori : Ei mitään
Näytön korkeus, cm : 149
Näytön leveys, cm : 266
Näytön lävistäjä, tuumaa : 120
Näytön tyyppi : Roller
Väri : Valkoinen
Yksityiskohtaisempi erittely
Code - M120XWH2
Colour > Case colour - White
EAN - 6944904408217
Gross weight - 13 kg
Link - http://www.elitescreens.com/front/front/productdetail/product/50
Name - Elite Screens | Manual Series | M120XWH2 | Diagonal 120 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 266 cm | White
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 2985 mm
Package features > Gross height (mm) - 163 mm
Package features > Gross width (mm) - 143 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Palette Qty - 12 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 2650.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 70.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 2.72 kg
Package features > Volume (m3) - 0.069577365 m³
Package features > WEEE tax - No
Producer product family - Manual Series
Producer product name - M120XWH2
Technical details > Aspect ratio - 16:9
Technical details > Black drop - 11.4 cm
Technical details > Diagonal - 3.05 cm
Technical details > Diagonal - 120 "
Technical details > Drive type - Manual
Technical details > Frame type - Folding frame
Technical details > Gain - 1.1
Technical details > Material - MaxWhite™
Technical details > Net weight - 10.28 kg
Technical details > Producer - Elite Screens
Technical details > Type - Manual Screens
Technical details > Viewable screen height (H) - 149.4 cm
Technical details > Viewable screen width (W) - 266 cm
Technical details > Viewing angle - 180 °
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Warranty - 24
Weight & dimensions > Depth - 8 cm
Weight & dimensions > Height - 176.2 cm
Weight & dimensions > Weight - 10.4 kg
Weight & dimensions > Width - 2.82 cm