Samsung VG-SCFA43WTBXC Ramka 43" Biała (2021/2022)
ID: 919873 Product code: VG-SCFA43WTBXC
Can be ordered 11 units Availability: 14 days after order approval
Warranty: 2 years
More detailed specification
Brand - Samsung
BrandCode - SAMSUNG
BrandPartCode - VG-SCFA43WTB/XC
Category - TV Accessories
Description - SAMSUNG 43? BEZEL WHITE QBC / QMC SERIES
EAN - 8806092123298
Features - Brand compatibility - Samsung
Features - Compatibility - The Frame LS03A (2021) 43''
The Frame LS03B (2022-23) 43''
Features - Display diagonal - 109.2 cm (43")
Features - Product colour - White
Features - Product type - Frame
General parameters - colour - white
General parameters - manufacturer - Samsung
GrossWeight - 0.7550
Group - TV > TV ACCESSORIES > TV ACCESSORIES
GTIN - 8806092123298
Height - 0.0900
Height - 89.000000
Length - 0.0900
Length - 1063.000000
LongDesc - Customise The Frame to suit your styleDesigned to be indistinguishable from a modern picture frame in every detail, The Frame is able to seamlessly blend with any room decor. The Frame’s interchangeable bezel* is the secret to interior harmony. It magnetically attaches to the standard metal frame, allowing The Frame to beautifully complement any space. Available in modern and bezeled design options, the high-quality bezel options add an elegant finishing touch to any living space.*Each sold separately.*Compatible with 43"" - 75"" LS03A
LongProductName - Customisable Bezel for Samsung The Frame TV 2021
LongSummaryDescription - Samsung VG-SCFA43WTBXC. Product type: Frame, Product colour: White, Display diagonal: 109.2 cm (43"). Width: 972.7 mm, Height: 563.2 mm, Depth: 24.6 mm. Package width: 1058 mm, Package depth: 90 mm, Package height: 94 mm
Manufacturer - Samsung
ManufacturerPartNumber - VG-SCFA43WTBXC
MediumDescription EN - Customizable frame
The right frame for your room.
MediumDescription ET - Kohandatav raam
Vali täiuslik raam oma ruumi jaoks
MediumDescription LV - Pielāgojams rāmis
Radi savu īpašo dizainu, kas izcels mājokļa iekārtojumu vēl vairāk.
Name EN - 43" frame white
Name ET - 43" frame teleri raam valge, Samsung
NameInWeb EN - 43'' Customizable Bezel Samsung The Frame (white)
NameInWeb ET - 43" kohandatav teleriraam Samsung The Frame (valge)
NameInWeb LV - 43'' televizora rāmis priekš The Frame TV (2021), Samsung
Name LV - 43" The Frame White
NetWeight - 0.3200
Packaging data - Package depth - 90 mm
Packaging data - Package height - 94 mm
Packaging data - Package weight - 710 g
Packaging data - Package width - 1058 mm
PeriodofWarranty - 24 M
ProductCode - VG-SCFA43WTBXC
ProductName - VG-SCFA43WTBXC
SalesUnitOfMeasureCode - tk
ShortSummaryDescription - Samsung VG-SCFA43WTBXC, Frame, White, 109.2 cm (43"), Samsung, The Frame LS03A (2021) 43'' The Frame LS03B (2022-23) 43'', 972.7 mm
TariffNo - 39269097
Title - Samsung VG-SCFA43WTBXC
UnitOfMeasureCode - tk
UnitsPerPackage - 1
URL -
Volume - 0.00858600
WarrantyInfo -
Weight - 0.750000
Weight & dimensions - Depth - 24.6 mm
Weight & dimensions - Height - 563.2 mm
Weight & dimensions - Weight - 320 g
Weight & dimensions - Width - 972.7 mm
Width - 1.0600
Width - 89.000000