TB Print Ink TBB-LC1000B (Brother LC1000BK) Black 100% new
ID: 574861 Product code: TBB-LC1000B
Can be ordered 30 units Availability: 14 days after order approval
Warranty: 2 years (Warranty for business entities 1 year)
Ready for dispatch
Delivery options
  • Posti parcel machine
Main product parameters All parameters
  • Color: Black
All parameters
Color : Black
More detailed specification
Capacity (5% coverage) - 1045 pages A4
Cartridge type - Ink
Chip - No
Compatible with - Brother
Designation - CE+WEEE
dimension depth - 40 mm
dimension height - 100 mm
dimension weight - 81 g
dimension width - 135 mm
ean - 5901500500302
guarantee - 0
guarantee_type - perpetual
name - Ink TBB-LC1000B (Brother LC1000BK) Black 100% new
Original code - LC1000BK
producer - TB Print
Quantity in unit package - 1
vendpn - TBB-LC1000B
Volume - 30 ml